Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem visel meg egyre...

Csak engem visel meg egyre jobban a magyarországi éghajlat?

Figyelt kérdés
Novembertől márciusig ez a szürke, hideg, szeles, depressziós időjárás, a Napot hetekig nem is lehet látni. Régebben sokkal hidegebb volt a tél, de valahogy jobb volt a hangulata, hótakaró borította a tájat, ha nem is volt ereje a Napnak, azért sütött gyakrabban télen is. Az április és a május még teljesen jó, napsütés, ideális hőmérséklet. Aztán a nyár egy igazi szenvedés a 40 fokos hőséggel, szárazsággal, aludni is nehezen lehet. Aztán van még két kellemes hónap, szeptember és október, és kezdődik elölről...
2023. jan. 26. 17:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
51%

18-as

Minek lennék kint vizes ruhaban télen??


És igen, a magyarországi telek nagyon lazák. Őszi kabátom van évek óta és simán elvagyok benne.

2023. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

#21

Nem is tudom, pl mert megázik az ember a konstans esőben..?

2023. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
81%

Magyarországon lassan mi NEM visel meg?


😶

2023. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak téged.

Az aszály is kegyetlen itt.

2023. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
51%

22



Viselj kapucnit/sapkat és legyen nálad esernyő?

És ne papucsban menj ki?

2023. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

#25

Voltál már kint esőben amúgy? Szélben hajadra kenheted az esernyőt. Amúgy én pl esőben gumicsizmát és esőkabátot hordok de még így se tudok száraz maradni…

2023. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
51%

26


Akkor valamit te csinálsz rosszul.

2023. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
94%

#27

Ez nyilvánvaló. Hiszen az lehetetlen hogy a szél fújja az esőt, az autósok felverjék és eleve nyirkos legyen a levegő.


Komolyan soha nem voltál még kint esőben, vagy mi????

2023. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%

De voltam, ezerszer.

Éppen ezért mondom, hogy valamit te csinálsz rosszul, mert én mindig megúszom szárazon:D

2023. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

#29

Akkor milyen öltözéket és előrejelzést használsz? (Mert van hogy reggel még azt írja az előrejelzés hogy 0 eső, de napközben elkezd szakadni. Nyilván esernyőt mindig cipelek magamnál, de az esőkabát, gumicsizma nem olyan kényelmes hogy az év minden napján abban induljak el otthonról, a táskáim közül se mind vízálló…

Jó lenne 1000% biztosra tudni nekem is hogy fog-e esni, és ha igen akkor olyan öltözet ami semmi vizet nem enged be sehol.

Hogy csinálod??

2023. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!