Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem visel meg egyre...

Csak engem visel meg egyre jobban a magyarországi éghajlat?

Figyelt kérdés
Novembertől márciusig ez a szürke, hideg, szeles, depressziós időjárás, a Napot hetekig nem is lehet látni. Régebben sokkal hidegebb volt a tél, de valahogy jobb volt a hangulata, hótakaró borította a tájat, ha nem is volt ereje a Napnak, azért sütött gyakrabban télen is. Az április és a május még teljesen jó, napsütés, ideális hőmérséklet. Aztán a nyár egy igazi szenvedés a 40 fokos hőséggel, szárazsággal, aludni is nehezen lehet. Aztán van még két kellemes hónap, szeptember és október, és kezdődik elölről...
2023. jan. 26. 17:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#29

Szóval milyen előrejelzést nézel?

Mára havat ès hideget jósolt mindkét előrejelzés amit nézek, ennek megfelelően öltöztem, nem esőhöz. Most tartok hazafele, szakad az eső. Szerencsére holnap nem kell dolgozni mennem így lesz ideje megszáradni a kabátomnak, de az ilyesmiket szeretném elkerülni. Komolyan nagyon érdekelne hogy te milyen 100%-os forrást használsz.

2023. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 29


Vigyél magaddal esernyőt.

Én akkor is viszek, ha havazast ír mert (lehet, nem tudtad eddig) de az is vízből van és ha ráesik a kabatodra vagy bármidre, akkor elolvad és ez okozhatja azt, hogy vizes lesz a ruhád.

A mai incidens simán elkerülhető lett volna, ha tisztában vagy a hó fogalmával és van nálad esernyő, amit akkor is felhasznalhatsz, ha mégsem hó hanem eső esik.

Gondolom nem táska nélkül jársz dolgozni, szóval egy osszecsukhatos esernyőt simán betehettel volna, nem sok helyet foglal, és úgyis tudod már magadról, hogy ilyen szerencsétlen vagy és mindig megszivod az idojarassal. Nem is értem, télen miért nem hordasz magadnal esernyőt, amikor még láttad is, hogy nem száraz napot mondtak 😂😂

Egyszerűen hülye vagy. Ennyi.

Gondolom pesti tápos lehetsz.

2023. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként én az időképen nézem az előrejelzést, viszonylag az a legbiztosabb (eddigi tapasztalataim alapján).
2023. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

#32

Nyilván esernyő mindig van nálam, de fúj a szél és bokáig ér a víz. 2 táskával + 1 nagy kartondobozzal (webshopos csomag) nehéz volt az esernyővel is manőverezni. A táskám teljesen átázott, a csomagjaim is, a cipőm is.

Falun lakok amúgy (ettől csak rosszabb a helyzet, pesten legalább aszfaltos utak vannak, talán nem a sáros lutyokban kell ilyenkor caplatni)


Az időkép szrt se ér.


Szóval, mi a titkod?

2023. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
51%

Hol élsz, hogy nálad mindig bokáig ér a víz?



Nincs semmi titkom, figyelek, vigyázok, esernyő+kapucni+jó cipő és nincsen semmi problémám.


Egyébként esküszöm próbálok visszaemlékezni, hogy áztam e már meg nagyon de 1 eseten kívül nem jut eszembe másik.

Pedig járok házon kívül is.

2023. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!