Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy emlékszel vissza az...

Hogy emlékszel vissza az álláskeresésre?

Figyelt kérdés

Engem valami borzasztóan kikészít az egész. Csak várni, hogy mikor csörren meg a telefon (már ha valaha megcsörren), akkor éppen melyik helyről hívnak, interjúk - ahol mindig ugyanazok a sablonos kérdések hangzanak el, aztán várni a visszajelzésre - ami lehet, hogy sose jön. Teljesen kikészülök az egésztől, pedig nem vagyok egy túl szenzitív ember ilyen téren. Azokhoz szól a kérdésem, akik vagy most vagy néhány éve voltak hasonló cipőben. Hogy élted meg? Voltak nehézségek?

Félek, hogy csak én bírom ezt ilyen rosszul.



2023. jan. 26. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én szinte mindig állást keresek. :) Én élvezem, mintha randit várnék.
2023. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is élveztem mindig, ha úgy alakult. Tényleg olyan mint egy randi, nagy érdeklődéssel mész, aztán döntesz hogy jó lesz-e neked vagy sem. Jóesetben az ember maga döntheti el hol dolgozzon.
2023. jan. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Január van, ilyenkor nem könnyű olyan munkát találni amilyik neked is pont tetszik.

Ettől a hónaptól ne várj sokat, de a február sem lesz az igazi sajnos, de azért remélem mindenki sikerrel jár.

Ne aggódj annyit, az nem tesz jót.

Koncentrálj magadra, ha úgy érzed van valami gond magaddal esetleg azt próbáld most megoldani vagy el kezdeni a megoldást keresni rá.

Keress tovább,légy kitartó, biztosan fog sikerülni csak idő kérdése.

2023. jan. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert mi van januárban meg februárban??
2023. jan. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan annyira elegem van a telefonhívásokból és az állásinterjúkból, hogy ki is kapcsoltam a telefont és felfüggesztettem az álláskeresést. Magamra fókuszálok most, próbálom a saját életemet élni, és ha késznek érzem magam, akkor újra nekivágok az álláskeresés világának.
2023. jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az országban miért csak f0s munkák vannak?
2023. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára kb. 2 éve kerestem munkát. Akkor eléggé biztos voltam benne, hogy gyorsan találok valamit, úgyhogy igyekeztem nem túlstresszelni. Nagyon figyeltem rá, hogy ne essek kétségbe egy-egy elutasítás után sem, úgyhogy inkább izgalmasnak éltem meg azt a szerencsére rövid időszakot. Arra emlékszem, mennyire lefárasztott engem is az, hogy a munkaidőnek megfelelően folyamatosan készen kellett állnom arra, ha visszahívnának valahonnan.
2023. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!