Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet pár órákra a...

Hogyan lehet pár órákra a munkahely környékén találni valakit unalom ellen?

Figyelt kérdés

Péntekenként hamarabb végzünk, de a barátom akivel szakítunk ezt nem tudja, így gyakorta bent maradok 3 órával tovább mert kontrollmániás és ellenőriz. Szakítas után is.

De ki tudnám ezt játszani azzal, hogy lelépek fél 1kor és 4 re visszamegyek a munkahelyre mintha akkor végeznék, tehát durván 3 szabad órám van lébecolni a munkahely környékén, ahol nem ismerek senkit.

Üljek be egyedül vmi kocsmába? Vagy van normális ötlet?



2023. jan. 27. 13:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Hát akkor pl. nézz filmet, akár 2 is belefér 3 órába, vagy 3 sorozatrészt. Olvass valamilyen témában, ami nagyon érdekel. Szóval vagy kapcsolódj ki, vagy gazdagítsd az elmédet, hogy tartalmas legyen ez a 3 óra.
2023. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Munkahelyen a filmnézés azért durva lenne.

(Sokszor vannak bent akik máskor végeznek.)

A mobilnet nem olyan feltűnő ugyan, de kínomban mobilnetezem csak. Amugy nem tenném.

2023. jan. 27. 13:39
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Menj haza amikor vége a munkaidőnek és zárd be az ajtót. Ha megoldható, hívj át magadhoz olyan rokont, barátot aki valamennyire meg tud védeni szükség esetén.

Őt meg jelentsd fel.

2023. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Szerinted mekkora élmény lenne nekem otthon lenni hogy azt várom mikor kopog vagy veri be az ajtót

Ezért én haza nem megyek hogy ott rettegjek:D

2023. jan. 27. 13:45
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

#14

Ezért inkább kóborolsz az utcákon kényszerből órákat??

Ha megpróbàl betörni, azt rögzíteni kell és legalább elég nyomós érv a távoltartási mellett.

2023. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Környékeden nincs valamilyen edzőterem?
2023. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Mi garantálja hogy a szociopata exed nem kezd már korábban a környéken szimatolni? Szerintem ne mászkálj, maradj biztonságos helyen.
2023. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Mazipa válasza:
En olvasnek. Iratkozz be konyvtarba,ugy ingyen vannak a konyvek. 😊
2023. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Van itt "minden" a közelben. Egy pár iskola, azoknak gondolom van könyvtára, edzőterem nincs, de miket nézzek keressek, sem tudom.

17. ismerem alapvetően. Kb mint a tenyeremet. Nem az érdekli hogy 14 kor bent vagyok e a munkahelyen, hanem az érdekli, 16 kor bent vagyok e. Ezzel le is fed mindent. Ha 14 kor nem talál, kiszaladtam boltba, átmentem másik telephelyre, mindent össze lehet kamuzni. De a 16 órai kilépési időpont ha nem történik meg, akkor a tézisei, vagy be se mentem egész nap dolgozni= pasival vagyok, vagy korabban lépek le=pasival vagyok, vagy mindig is korábban léptem le= csaltam végig.

De ez unalom ilyenkor, ez bírhatatlan. Áll az idő. 1 perc is olyan soknak tűnik így mint egy nap.

2023. jan. 27. 14:29
 20/32 anonim ***** válasza:
53%
Zsák a foltját. Ezek szerint amíg együtt voltatok, hazudoztál.
2023. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!