Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet pár órákra a...

Hogyan lehet pár órákra a munkahely környékén találni valakit unalom ellen?

Figyelt kérdés

Péntekenként hamarabb végzünk, de a barátom akivel szakítunk ezt nem tudja, így gyakorta bent maradok 3 órával tovább mert kontrollmániás és ellenőriz. Szakítas után is.

De ki tudnám ezt játszani azzal, hogy lelépek fél 1kor és 4 re visszamegyek a munkahelyre mintha akkor végeznék, tehát durván 3 szabad órám van lébecolni a munkahely környékén, ahol nem ismerek senkit.

Üljek be egyedül vmi kocsmába? Vagy van normális ötlet?



2023. jan. 27. 13:09
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Szerinted miért is? Amikor nem dolgozok folyamat voltam ellenőrzés alatt videocset a boltban is, miért mentem postara kivel találkozom. És ezeken nem kis viták, hanem vérre menő veszekedések, akár napokon is át. Nem volt nyugtom soha.örültem ha van csupán pár órám, amikor nem terrorizál.
2023. jan. 27. 14:56
 22/32 A kérdező kommentje:

"örültem ha van csupán pár órám, amikor nem terrorizál"

Amikor azt hiszi dolgozom.

2023. jan. 27. 14:58
 23/32 A kérdező kommentje:

Meg olyanok hogy videovseten magyarázom hogy úton vagyok haza egyedül erre szinte mindig akkor torténtek olyanok hogy leállit egy pasi utbaigazitást kérni, akár kocsival megállva elottem, vagy szóban, és akkor már jött is a kérdés, hogy mi ez a ferfihang, kivel beszélek.

Vagy amikor vele találkoztam csak 5 percre mert elkisert valahova (az is kontroll), akkor loholt utanam egy sráv tüzet kerni, alig mertem odaadni a gyújtót.

Vagy amikor pont akkor megyek ki a munkahelyrol amikor pont jön utanam rgy ferfi kollega.

Tehat egy rakat murphy hogy pont mindig akkor tapad rám egy férfi amikor nagyon nem kéne.

Olyankor állt meg bennem az ütő is.

2023. jan. 27. 15:12
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

#21

Napokon át? Az első alkalomnál 5 perc után ott kellett volna hagyni a g€chibe örökre és kész.

2023. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Nem így kezdte.
2023. jan. 27. 15:36
 26/32 anonim ***** válasza:
78%

#25

De valamikor volt egy első kiborulása.

2023. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Csak állj már ilyen elé oda a női egyenjoguságoddal meg a szakithatnékoddal.

Ez nem így működik ahogy normáliséknál működik:D

2023. jan. 27. 15:47
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

#27

Nem “elé állni” kell hanem LELÉPNI az első alkalomnál és soha többé nem kommunikàlni vele, ha zaklat akkor meg feljelenteni.

2023. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Jol tetted h kileptel. Ugyes vagy.
2023. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Juj de okosak vannak itt akik már profik ebben biztos.

Én inteztem el mindent eddig is. És teljesen jol állunk es jól csinaltam eddig is a lelépést mert még élek. Más nem úszta meg. Vmit csak tudok.

2023. jan. 27. 16:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!