Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A saját lakás nélkül gyereket...

A saját lakás nélkül gyereket vállaló ember felelőtlen?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 15:02
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
81%
Lehet itt a seggeteket a földhöz verni, de ha valaki albérletben él és mondjuk anyagi nehézségei vannak, annak kvára nem jó ötlet a gyerek. Független attól, hogy nőként vagy pasiként vagy családostul csóré az ember.
2023. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
19%

Én ezért ismerkedem csak külföldi pasikkal mert nekik nem tétel egy wellnesz hétvége,vagy egzotikus kirándulás.

Míg egy magyar pasi csak erre spórólna egész évben,azt közben mit csinálnánk?

2023. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
43%

#17

Nem csak az egzisztencia a gond, ha a tulaj kitalálja hogy más tervei vannak az ingatlannal akkor ki leszel hajítva, hiàba van ilyen-olyan fizetésed.

2023. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
61%

Szeretnék nőként elhatárolódni az utolsó idiótától, aki nyilván troll :D

Nem, az egzotikus kirándulás nem alap elvárás :D

2023. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
68%

Mihez képest? Mert a modern elvárásokhoz képest igen, viszont manapság még egy saját házat nem birtokló is jobban él, mint a történelem során jóformán bárki. Egy albérletben van elektromosság, folyó víz, fűtés, stb.

Ha valaki képtelen ellátni magát, akkor tényleg felelőtlenség gyereket vállalnia, viszont csak simán albérletben élni nem a világ vége.

2023. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
79%
23, de ha stabil egzisztenciád van, elköltözöl és annyi. Ez nem veszélyezteti az életedet.
2023. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
86%

#23 vagyok

Lehet rám nyomni a pirosat de attól még ez van, sajnos vagy nem sajnos. Utàna meg gyerekkel nem könnyű új albit találni, a legnagyobb részükben tilos a gyerek meg a kisállat. Nem én találtam ki, kár engem lepontozni emiatt.

2023. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

Albérletben a kiszolgáltatottság az egyetlen baj, a folyamatos cuccolás, amit nem látsz előre.


Ha tudnám, hogy nem raknak ki 30 évig sem, ha fizetek rendesen, akkor nyilván nem lenne vele problemám.


Ez nyilván irreális elvárás lenne, szóval ez van, albiban gyakorlatilag ki vagy szolgaltatva a tulajnak, piacnak, stb.

2023. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
79%

Fú de tobzódnak itt a trollok:D

"komoly kapcsit" - mert a nők ugye így beszélnek XD

2023. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
97%

#28

Jaja mert a tulajok sorban állnak a kisgyerekes családokért hogy jobbnál jobb családi otthonokat kínáljanak nekik. Persze.

(Eleve ne csak budapestben gondolkozz, vannak települések ahol van kb 5-10 db kiadó lakás aztán csókolom.)

2023. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!