Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A saját lakás nélkül gyereket...

A saját lakás nélkül gyereket vállaló ember felelőtlen?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 15:02
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
89%

39, ja a gyereknevelés arról szól, hogy mindenkinek gyerek kell, függetlenül attól, hogy el tudja-e tartani, mert volt attól szarabb is?

Hát ez is egy felfogás. Elég népszerű felfogás mondjuk mostanában a szüljünk hitelre dolog.

2023. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
13%

Most láttam csak a kérdést.

Nálam alap évi kettő nyaralás,tudjon drága ruhákra is költeni,néha engem is lepjen meg egy ilyennel ne csak magát.

Ezért egy átlag melóssal szóba sem állok ismerkedésnél.

De ez csak az én véleményem a kérdésre.

2023. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
83%
42, az a gond incelke, hogy a kérdés nem ismerkedésről szól, így eleve tök fölösleges volt behozni, hogy ki kivel áll szóba. A kérdés gyermekvállalásról szólt, ami nem egyenlő a társkereséssel. Jó esetben a kettő között évek telnek el, ami alkalmas arra, hogy saját lakást vásároljon a pár.
2023. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
88%
igen
2023. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
60%
42-es egy trollkodó hímnemű, aki a nőket próbálja lejáratni.
2023. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
35%
Majd a társadalom megoldja.
2023. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
29%
Attol fugg mennyi penze van 😀 Enis albiba nottem fel, koltoztunk is 2x. Sulit nem kelett valltanom viszont minden kornyekrol lett sok baratom akik kozul sok a mai napig megvan. Mindig volt ido masik lakast nezni, nem rakhat ki csak ugy. Ott a szerzodes. En tudnek sajatot, de nem tartom olyan fontosnak es konnyen koltozni tudok ha akarok. Mondjuk en nem szeretnek gyereket amugy se.
2023. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
61%

Úgy vélem, igen, - felelőtlen.

Kell egy fix hely a család működtetéséhez.

Nem is tudom megérteni, elfogadni azoknak az embereknek a gondolkodását, mentalitását, akik "utánam az özönvíz" stílusban, "majd lesz valahogy" alapon vándorolnak "gyerek nevelés", család fenntartása közben egyik albérletből a másikba.

Fel sem fogják ezek az emberek, hogy egy fejlődésben lévő személyiségű és fizikumú embernek fix háttér kell, - nem tesz jót neki az, hogy állandóan más környezetben kell élnie, más és más embereket kell újból megismernie, máshová jár óvodába, iskolába és állandó "riadókészültségben" kell élnie, mert nem tudja, hogy holnap hol fog már megint lakni és csak annyit tud, hogy bárhol is laknak, mindent dobozokból kell elővarázsolnia neki vagy a szüleinek.

Esély sincs arra, hogy felfogják, mekkora kárt okoznak ezzel az utódjaik fejlődésében!

2023. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
28%

Azt ugye tudjátok, hogy egy albérlet váltás nem jelenti azt, hogy Debrecenből egyből Szombathelyre költözik az ember? Sok esetben semmi szükség iskolaváltásra, így új barátok szerzésére sem.

A fix háttér tényleg fontos, de ez inkább a szülők stabilitására mint a helyekre ovnatkozik.

Az meg, ha valaki dobozokból él, az nettó igénytelenség. Egy albérleti szerződés 1 évre szól. Ha fél év után is dobozokban van a cuccod, valami baj van.

2023. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
23%
Jaa, mi 1x 1 megalloval koltoztunk arebb, 1x meg ugy 5tel. Oda az eletem 😅😅 A dobozok kipakolasaval is elment 1-2nap. Szornyu volt 🥺
2023. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!