Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A saját lakás nélkül gyereket...

A saját lakás nélkül gyereket vállaló ember felelőtlen?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 15:02
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
87%

"23, de ha stabil egzisztenciád van, elköltözöl és annyi."


2 évente cuccolni gyerekkel, uj óvoda, új iskola, berendezkedni, baratokat találni, megküzdeni azzal, hogy gyerekeseknek kb senki nem ad ki albérletet?


Szerintem nem "és annyi".

2023. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
36%

Sokan laknak panelba albiban

Mai világban ha eladósodsz akkor van saját házad...hitel nélkül ritka sztrm..ha neg ugy evan háttér akkor nem lenne ez a kérdés

Ha biztos a albi én vagy alakhatás akkor nem.tartom annak.

2023. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
97%
10 évig albiztam, család nélkül is rohadtul felkúrt hogy 2 év volt a legtöbb idő, ahol maradhattam, mert mindenhol eladták a lakást vagy másra kellett. Folyton a kaucióval aggódni, pedig sosem laktam le semmit, a cuccolás, az, hogy folyton emelnek a díjon, hogy semmit nem valtoztathatok a lakásban, mocsokmód megutaltam a végére. Pedig még gyerek sem volt.
2023. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
40%

#22


"Azt is kérdezte tőlem a kislány

Hogy mennyit keresek én

Van-e már autóm, van-e lakásom

A Rózsadomb tetején

Válaszoltam volna

De ő már nem figyelt reám

Elfutott, mert várta őt egy srác

Az utca másik oldalán"

2023. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
12%

Valahog ymégiscsak sikerült rengeteg embernek felnevelni a gyerekét albérletben.

Sőt, ami azt illeti, nyugaton ez generációk óta működik.

Szóval azért nem kell belepusztulni. Nyilván ad egy szintű stabilitást a saját ingatlan, de igazából ha hitel van rajta, akkor még ez sem feltétlen igaz.

2023. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

#35

Na ez az. Mi vállalkozás oldalról éltük ezt át, hiába volt pénzünk, ha béreltünk egy helyet akkor kvázi hónapokon belül kitalálta a tulaj hogy eladja, másnak adja, stb. El is engedtük.

Egy (vagy több) gyereket biztosan nem tennék ki ennek.

2023. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, ahogy neveltek gyereket mélyszegénységben is, háborúban is, betegsegben is, ez nem jelenti azt, hogy jó lenne.
2023. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

#37

Sőt, a barlangban is sokan felnőttek anno… nem minden követendő példa, csak mert vannak akiknek sikerült.

2023. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
7%

40, hát, pedig a barlangiaknak igen sokat köszönhetünk:D

Attól még, hogy nehéz, nem kell egyből offolni. A gyereknevelés alapból nem arról szól, hogy milyen laza és könnyű:D

2023. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

Albérletben élek, de nem vállalnék sose gyereket (se saját házban se albérletben), meg olyan nővel sem jönnék össze, aki a pénzemre hajt, mint sokan az előző kommentelők közül.


Üdv Ausztriából.

2023. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!