Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok amikor nagyon...

Mit gondoltok amikor nagyon vágytok egy adott tárgyra, és amikor már megvan, azt kérditek magatoktól: tényleg kellett ez nekem?

Figyelt kérdés
És ráadásul nem is annyira olcsó, de mégis rászántátok azt az összeget csak mert nem bírtátok ki hogy ne vegyétek meg, és most bűntudatotok van emiatt. És közben az igaz hogy nem kenyérre kellett az a pénz, de lehet hogy máskor értelmesebb dolgokra is elkölthettétek volna.
2023. febr. 6. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha ez a megszerzési-, birtoklási mánia előjön 1-1 emberben. A vágy, hogy meglegyen, aztán csökken. Olyan kb., mint a drog.
2023. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen nőkkel fordult elő.
2023. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni tárgyakkal és nőkkel is
2023. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor van ilyen érzésem, ha nem válik be amit vettem, mert rossz választás volt. De nagyon ritkan költök haszontalan dolgokra.
2023. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!