Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyunk ennyire rosszak,...

Miért vagyunk ennyire rosszak, embertársainkkal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értsük meg, egymás baját,gondját bánatát.

Ha valakinek jobb van több van mindt nekünk,akkor rögtön ellenségnek tekintjük,egyszóval irigyek leszünk rá.


De egyszer mindannyian eltávozunk,nem viszünk semmit magunkkal,addig is miért nem tudunk mi emberek jók lenni


2023. febr. 8. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
És miért nem tudunk értelmesen és helyesen írni?
2023. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyszer élünk és az hogy a jó elnyeri jutalmát szerintem a legnagyobb átverés gyerekkorunkból!
2023. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
te mit teszel az embertársaidért ? én semmit de nem is nyafogok
2023. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az. Visszatérő problémák, igaz nem érdekelnek. Amikre már évek óta lehetett volna megoldást keresni, de nem kerestek, mert akkor nem lehet nyavajogni miattuk. Egyébként megértő vagyok.
2023. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok rossz embertársaimmal. Bár az is igaz, hogy nem akarom hallgatni a gondjuk, bajuk, ha a megoldás ezekre nem érdekli őket, csak panaszkodni, önsajnáltatni akarnak. Cserébe én sem zúdítom rá senkire az én problémáimat, hanem inkább megoldom őket.
2023. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Csak ismételni tudom önmagamat: mert a magyarok ilyenek.
2023. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a magyarok ilyenek, mert minden országban vannak emberek,akik szintén ugyan ilyen hajóban vannak
2023. febr. 10. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Általánosságban szólva, csökkent az empátia, az embereknek sokszorosan nagyobb és/vagy több gondjuk is van, mint eddig az jellemző volt, és nem is mindig van kellő idejük, energiájuk a másikéval is foglalkozni. Viszont ez meg nem mentség arra, hogy belerúg az egyik a másikba frusztráció, irigység, tehetetlenség, vagy egyéb miatt.


Én sem vagyok rossz másokkal szemben, de azt azért hozzá kell tennem, hogy már egy ideje megválogatom, hogy kiket hallgatok meg, amikor lelkizni, panaszkodni szeretnének. Volt már, hogy lelki szemetes lett belőlem, és azt nem szeretném újra lejátszani.

2023. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!