Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítenél valakinek akinek...

Segítenél valakinek akinek egyszer már segítettél de aztán nem köszönt neked az utcán és most újra segítséget kér?

Figyelt kérdés
2023. febr. 10. 11:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Nem barátról van szó, csak egy idegenről
2023. febr. 10. 12:00
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Ha életbevágóan fontos, akkor igen, amúgy nem iggn: van tuti neki 100 másik ismerőse.
2023. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Direkt nem köszönt, vagy csak nem vett észre, nem figyelt, elbambult, nem ismert meg?
2023. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%

Ha valakinek segítek, akkor azt a segítő szándék miatt teszem, nem azért, hogy később az utcán köszöngessen nekem.

Nem is értem az összefüggést.

2023. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%

Persze.

Nekem is rossz az arcmemóriám. Miért ne segítenék valakinek csak azért, mert egyszer az utcán (esetleg teljesen más öltözetben, esetleg sapkában, sálban, nagykabátban, hogy csak az orrom látszott ki, esetleg sötétben, amikor az arcomat se láthatta) nem ismert meg?

Nagyon buta és rosszindulatú ember lehetsz, ha csupán emiatt nem segítesz többé valakinek!

2023. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Én nem köszöntem neki a buszon, látszott az arca de nem voltam benne 100% biztos, majdnem szemben volt és elég sokáig így utaztunk

Aztán rájöttem hogy ő volt mert legközelebb amikor láttuk egymást levegőnek nézett

De most szükségem van a segítségére, nincs más

2023. febr. 10. 12:24
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha idegen, akkor hogyhogy pont az ő segítségére van szükséged?
2023. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Attól is függ, hogy régebben miben segitettél neki és most is miben kéri a segitségedet?!En már senkinek sem akarok segiteni,fõleg családtagnak,mert õk azok akik a legjobban hátba támadtak.
2023. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Orvos az illető, és már jártam másnál is a problémámmal de nem hajlandóak csinálni semmit
2023. febr. 10. 12:39
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem arról van szó, hogy te hipochonder vagy és az orvosok azért nem foglalkoznak veled, mert valójában nincs semmi bajod?
2023. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!