Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítenél valakinek akinek...

Segítenél valakinek akinek egyszer már segítettél de aztán nem köszönt neked az utcán és most újra segítséget kér?

Figyelt kérdés
2023. febr. 10. 11:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
35%

Ezért szoktam az első levegővel rendezni a részleteket olyan emberekkel, akik esetében rászánom magam arra, hogy segítek rajtuk!

Egyszer egy kisebbségbe sorolt hajléktalanon segítettem, - vittem neki egy egész szatyor konzervet, - de amikor átadtam neki a szatyrot, le is játszottam vele, hogy ez egy egyszeri, soha többé megismételni szándékozott, viszont önzetlen segítség.

Megértette, megköszönte!

Az már egy másik kérdés, hogy amikor -7 fokban kint fetrengett az utcán és volt olyan, aki arra nem volt hajlandó, hogy a megfagyott vize helyett adjon neki iható hőmérsékletű vizet, - pedig utcai bejáratú porta szolgálatról volt szó, - akkor főztem egy hatalmas adag, ízesített teát a hazaérkezésem után és levittem neki belőle egy pile flakonnal (még tűzforró állapotában).

2023. febr. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
A köszönés az semmi. Volt olyan, hogy segítséget kértek, segítettem, és aztán kinevetett az illető azért, hogy mennyire egyszerűen rávehető voltam, míg mások oksabbak voltak és nem segítettek. Olyan is volt, hogy megjavíttatták velem anyós régi tv-jét, azután a srác eldicsekedett vele, hogy a tőlem ellesett módszerrel 3 rossz tv-t javított meg, amiket a szeméttelepről szedett össze, és pénzért el is adta őket. Ilyen hibákat ne kövess el, mert soha többé nem fog senki segíteni.
2023. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
21-22 olvassátok el a kérdező válaszait is, kiderül mi az a "segítségkérés"
2023. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!