Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítenél valakinek akinek...

Segítenél valakinek akinek egyszer már segítettél de aztán nem köszönt neked az utcán és most újra segítséget kér?

Figyelt kérdés
2023. febr. 10. 11:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%

Pszichiátriai a probléma, ugye?


Hadd világosítsalak fel!

Ha orvoshoz mész, akár állami, akár magánrendelésre, akkor nem segítséget kérsz, hanem szolgáltatást veszel igénybe. A magánrendelésnél egyértelmű, hogy ott helyben kifizeted az ellenértékét. Az állami rendelésnél egy kockázatközösség tagjaként a munkabéred után fizetsz (fizet a munkáltatód) TB-járulékot, ebből tartják fenn az állami rendelést.

Ha konkrétan valami panaszod van, jogodban áll orvoshoz fordulni. Természetesen, ha már ismételten fordulnál hozzá, miközben egyszer megmondta (és megmondta más is), hogy nincsen bajod, akkor nem a legbarátságosabb hangon fog veled viselkedni, hisz az idejét rabolod (és a valódi betegek elől veszed el). De mindezeknek semmi köze ahhoz, hogy köszöntél-e neki vagy sem.

2023. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Fogorvoshoz megyek

Már vártam hogy ezt írja valaki hogy pszichiátriai probléma

2023. febr. 10. 12:58
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

És mit kérsz a fogorvosoktól, amit nem csinálnak meg???

Gondolom az sem véletlen...

2023. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
De ettől függetlenül szerintem van pszichiátriai problémád is.
2023. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem fogorvos vagyok, csak hasonló intenzitással foglalkozom emberekkel, de gőzöm nem lenne róla, hogy a buszon az X-ik utasnak intéztem e már valamilyen gondját.

Menj el nyugodtan a fogorvoshoz, ha jogos a panaszod, el fog látni, ha nem jogos, akkor nem tud csodát tenni és elhajt mint az összes többi.

2023. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, előttem a jelenet!

Bemész a fogorvoshoz - lehetőleg bucivá dagadt fejjel - az meg közli, hogy a múltkor nem köszöntél neki a buszon, ezért nem lát el.

(Mellesleg ő is köszönhetett volna, ha felismer!)

2023. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó orvos, akkor valószínűleg meg sem ismeri a betegei többségét, annyian járnak hozzá. Te is csak egy vagy a sok közül.
2023. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
33%

Hagyjál már, fogorvos buszon nem utazik, csak ha fogpusztító szakember:DDD

Ezek mind luxus verdákkal járnak...lehet egy kis emlékezésre se méltó senkinek vélt akkor, így nem is emlékezett rád...

Pénz beszél, az orvos táncol, köszönés ide vagy oda...

2023. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%

Legközelebb ha a buszon szemben ülsz a fogorvossal, ásíts egy nagyot, rögtön rád fog ismerni, hogy te vagy a nyolcszáz-tizenhatoska! :D

Bár a buszt én is kétlem...

2023. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Biztis ingyen akarja
2023. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!