Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eddig egy pszichologusnal es...

Eddig egy pszichologusnal es egy klinikai szakpszichológusnal voltam es semmilyen szakértelmet nem éreztem rajtuk. Semmit sem segítettek. Hol keressem a segítséget?

Figyelt kérdés
A pszichológus borzasztó volt, ennyi erővel egy gyerekkel is beszélgettem volna. Aztán jártam egy klinikai szakpszichológusnal, értelmesebbnek tűnt, de több alkalom után sem éreztem rajta semmilyen szakértelmet. A pszichiáter felírt két fele gyógyszert, azon kívül o semmit sem csinál nyilván. Nagyon rossz állapotban vagyok, bipolaris depressziom es személyiségzavarom van, évek óta öngyilkos akarok lenni, kihez fordulhatnek, ha az eddigi 2 szakember abszolút semmit nem ért? Nem is értem hogy dolgozhatnak, vagy hogy mit csináltak az egyetemen. Eddig is tudtam, hogy nem lehet rajtam segíteni, de ezek után mar meg vagyok róla győződve.
2020. aug. 8. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Államiban voltál? Próbálj meg magánt keresni(elég a magán pszichiáter ő beszélget veled és akkor nem kell mellé pszichológus).
2020. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Az se mindegy hogy te mivel készülsz.
2020. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy páciensnek fel kellene készülnie egy ülésre? Érdekes meglátás
2020. aug. 8. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig készülök.

Ha úgy megyek oda, hogy nem tudok mit nyögni, akkor mit kezd velem?


Lassan már arra is kezdek ráérezni, hogy mivel fogunk tudni lényegesen haladni, illetve arra, hogy mit lényeges elmondanom.


Ő nem társalgó társ, hanem szakember.

2020. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem kb. kellene 100 óra ahhoz, hogy mindent ami bennem van es ami a probléma forrása elmondjam. Az 50 percet meg sem éreztem, olyan gyorsan elment. A probléma az volt, hogy pontosan társalgó társnak éreztem őket es nem szakembernek. Ha 2bol 2 ilyen volt, nem tudom mit varhatnek egy harmadiktol.
2020. aug. 8. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igaz, hogy nem mindegyik szakember jó, illetve az is közrejátszik ilyenkor, hogy az adott szakember stílusa mennyire illik a tiédhez. Ha úgy érzed hogy 1 pszichológus nem rendelkezik a kellő szakértelemmel, nyugodtan keress másikat. A facebookon van egy csoport, az a neve "pszichológus állás", ha ide belépsz, ott leírhatod a problémád és kérhetsz ajánlást elismertebb pszichológusok felé a környékeden.
2020. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen problémáim vannak. Jó néhány pszichológusnál, pszichiáternél jártam eredménytelenül. Szintén sokat gondolok az öngyilkosságra. Ritka az olyan nap, amikor nem.
2020. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!