Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből van a korosztályomnak...

Miből van a korosztályomnak pénze bmw-re?

Figyelt kérdés

Nem egy 20 év körüli embernél láttom hogy amellet , hogy mindig a legújabb méreg drága márkás cuccokba járnak mellé még több milliós bmwjük van úgy hogy 1-2 éve végeztek a sulival.

Én meg fél éve vért izzadok ,hogy pénzem legyen most sikerült a jogsi meg talán 2 hónap múlva tudok venni egy 20 éves fordot:DD

Komolyan érdekel hogy ezek az emberek honan szednek ennyi pénzt?


2023. febr. 11. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Apu anyu megveszi, vagy kölcsönökből flexelnek
2023. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 KmsRys ***** válasza:
97%

Ha gazdagok a szülei, akkor ők pénzelik, vagy hitelt vesznek fel, vagy mindkettő egyszerre.


Vagy egyéb tisztességtelen "munka" is lehet.

2023. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Ismerek ilyet, csak neki már Audi van, mert az jobb.

Ott apuka szervezett búnözésben utazik. Nem vicc, tényleg.

2023. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

"Miből van a korosztályomnak pénze bmw-re?"


Saját magad vagy az élő példa, hogy NINCSEN a korosztályodnak pénze.

Csak némelyiknek, a sok közül.

2023. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

3-mas én is ismerek ilyen apukát. És sokan utaznak ebbe rengetegen.


Hálistennek az én családomnak nem kell ebben utaznia ahoz hogy BMW-nk legyen meg ennél jobb 😉. Igen ha a szülőknek van miből akkor a gyereknek is lessz vagány autókája... meg márkás ruhái Pl retro bár azt már nem szeretem vagy inkább a GUESS az még bejön Karkani cipő csak a lábméretembe nem nagyon van csak gyerekből de azok nem tetszenek bár még gyerek vagyok. Ezért hordok Adidast vagy ami éppen tetszik és jórám huaracsi ezt lese tudom írni de most ez a kedvenc cipőm 😅😅😅😅😅😅 ruhák közül Zara Nike Hugo boss de csak a poló mert ez inkább férfi márka... övekből mind1 melyik márka csak mennyen a szereléshez... zokni fekete vagy fehér adidas Nike van neon szinübe is...

2023. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Gazdag szülők,hitel,apuci anyuci veszi vagy jól kereső az illető.
2023. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Gazdag családi háttér.
2023. febr. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Arról nem beszélve, hogy sok csak drágának látszik, aztán közben a piac legaljáról megvett darab, külsőleg itt-ott hozzányúlva hogy többnek látsszon ami, aztán lehet már három olajcsere cikluson is től van rajta az olaj, és hasonló apróságok.
2023. febr. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Az emberek nagy részének sosem lesz komolyabb, vagy említésre méltó vagyona, egyszerűen így van kitalálva a rendszer.
2023. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Én speciel lízingelem az autót. Na nem a legújabb, legmenőbb BMW vagy Audi, de jó "autóm" van.


Anyagilag jobban megéri hosszútávon mint a saját. Tudom, mert volt az is.


Arról nem is beszélve, hogy voltam huszonévesen olyan munkahelyen, ahol alámtettek egy 15 milliós céges autót (nem én kértem, ilyen autók voltak), szóval bőven vannak olyan munkahelyek ahol nem szaroznak ilyennel.

2023. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!