Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meglepő itthon valakit hidzsáb...

Meglepő itthon valakit hidzsábban látni? Érhet miatta bántalmazás az utcán?

Figyelt kérdés
2023. febr. 14. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
A híradásokat elnézve, ha nem tetszik valakinek az öltözéke azt agyon is verhetik. Félelmetes, hogy egyesek mit képzelnek magukról, de arra nincs vér a pucájukban, hogy ne takarják el az arcukat. Gyáva sz@rháziak.
2023. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
89%
Helyfüggő, egy elmaradott kisvárosban vagy faluban, ahol az is szenzáció ha valakinek színes a haja, biztosan megnéznék, akár be is szólogatnának. Tettlegességet max bizonyos putris csoport követne el de azok sem feltétlenül. Városban meg kb. mindenki leszarná. Én Debrecenben lakom, az egyetem miatt sok a külföldi, max néhány öreg nézi meg a kendős lányokat.
2023. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Mikor a menekülthullám volt és színes hosszú szoknyában voltam, volt hogy anyáztak a munkás kocsiból azt hitték menekült támogató aktivista vagyok.
2023. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen, meglepő. Atrocitások max pár barom részéről érhetnek, de az csak az ő hülyeségük, nem a társadalom hibája. A falusi rész nem igaz, én is az vagyok, vannak pletykás emberek, de a többség szintén nem problémázik azon,ha valaki "másképp néz ki"
2023. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Metionin ***** válasza:
79%
4. Nem minden falu elmaradott, ahol én nőttem fel, ott a mai napig kitódul a fél utca ha valami szokatlant látnak pedig az papíron kisváros. Más településen meg eszükbe sem jut ilyesmi. Azért írtam bizonyos elmaradott területeket.
2023. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Az a gond amúgy, hogy lehet mondani, hogy "tényleges atrocitás csak néhány problémás egyedtől várható"... de... ezt mond annak a srácnak akit rommá vertek a Nyugatinál pár éve, mert migránsnak nézték. Elég pár egyed ahhoz, hogy komoly bajod essen, nem kell hozzá egy fél falu.
2023. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Mióta viktor erre buzdítja az agyhalott híveit,sajnos simán

érhetnek atrocitások,akár vidéken akár városban is.

Undorító egy ország lett ez.

2023. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

1. és 6. válasz azt bizonyítja, hogy nem az "elmaradott" falvakban és kisvárosokban, hanem pont a fővárosban érhet atrocitás az öltözéked miatt.

Lehet, hogy Gávavencsellőn jobban megnéznek, mint Budapesten, de kis településen biztosan nem esnek neked az öltözéked miatt.

2023. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Gávavencsellő 🤣😂 Kész vagyok.
2023. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

Mindig az adott orszag/varos divatjahoz igazodj.

Budapesten nem hordanak kendoket a fejen,te se hordj. Hasonulj a kozeghez.

2023. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!