Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha valaki...

Miért van az hogy ha valaki bámul, én kimutatom a nem tetszésemet, utána még neki áll feljebb?

Figyelt kérdés
Mondjuk odaszólok hogy mit bámulsz vagy mutatok valamit a kezemmel neki erre jól felháborodik és mondja hogy mi bajod van vagy elkezd agyonveréssel fenyegetőzni. Sokszor beleesek ebbe a szituációba. Egykét furcsaság miatt elég gyakran megbámulnak, ami egyre jobban irritál. De ezt nekem mosolyogva tűrni kéne? Úgy tudom illetlenség bámulni a másikat
2023. febr. 15. 03:24
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Igen, tűrnöd kell, ha néznek. Ha ezt nem bírod, ne menj emberek közé. Ne foglalkozz velük.
2023. febr. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Az ember abban a szerencsés helyzetben van élőlényi mivoltában, hogy a természet megáldotta olyan érzékszervvel is, amely a külvilágról képi úton szerez információt. Engedd meg nekik, hogy mindenki használja a sajátját, ha már a természet ezt lehetővé teszi, - nem fogják egészségesnek tudott emberek csak azért összetörni magukat, mert elmentek nálad otthonról vagy képtelen vagy úgy megjelenni emberek között, hogy ne figyeljenek fel rád.

Nincs jogod beszólni, ill. ha ilyet teszel, még humánusan is járnak el veled, ha csak visszaszólnak és nem nyomnak be neked egy olyat, hogy behorpadj!

2023. febr. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De miért mindenre az a megoldás hogy agyon kell verni a másikat?
2023. febr. 15. 05:48
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Mert primitívek, azért.

Ráadásul a legtöbben fel sem fogják, milyen kellemetlen tud lenni a bámulás.

2023. febr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

A zemberek érdeklődnek a másik iránt, akár szimpi, akár nem szimpi a másik neki. Kimegy az utcára jön valaki, gyorsan lecsekkolják egymást a zemberek, és ennyi.

Én is fura vagyok sokaknak, volt kisebb koromban, hogy zavart, hogy megnéznek, beszólnak esetleg, de egy ideje nem érdekel, mert nekem az az életfilóm, hogy lehet ugyan szemétkedni a másikkal, de "Ma nekem, holnap neked" alapon a sors sokmindent elrendez...

2023. febr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Hát ne vond magadra a figyelmet és mindjárt nem bámul meg senki. Dehat ugye te feltunoskodsz, így aztan nem értem, miért csodálkozol, hogy bámulnak.
2023. febr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen stílussal csodálkozom, hogy vannak még fogaid
2023. febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A "lecsekkolja" rendben van, a "bámulja" nem.
2023. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a 8-as írja. Nem ugyanaz a kettő. Többek közt az 5-ös figyelmébe ajánlom a két fogalom megkülönböztetését.
2023. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!