Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért meg neki áll feljebb?...

Miért meg neki áll feljebb? Meg mi az hogy neki én ne?

Figyelt kérdés
Mint akit elvagtak egyik pillanatról a másikra, nem velem beszél, kamu képek stb... Érdekes 3 napig semmi ilyen nem volt, hallotta a hangomat is stb... 32 éves férfi. Ezt most mire veljem?
2021. jún. 12. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Valami berögződése előjöhetett, múltbéli tapasztalat, amit kivetít rád. Figyelj arra, miben változtál, mit mondtál, hogy ő mit láthat benned. Ne bűnbakot keress, hanem a megoldásra, együttműködésre figyelj. Lehet ő sem tudja mit csinál, nincs tisztában azzal amit lát.
2021. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az az érdekes, hogy rajta kívül senkinek nem volt problémája eddig. Meg neki én ne? Stílus is van... De ha hallod a másik hangját is... Vicc

2021. jún. 12. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:

"Az az érdekes, hogy rajta kívül senkinek nem volt problémája eddig"

Más ember, más tapasztalatai lehetnek, ezzel nincs gond. De ha durván kommunikálja ki, ellök magától, akkor érthető hogy ez bánt téged. Főleg, hogy bizonyítottad a valódiságodat.

2021. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem az a fura meg 3 napig tok normális... Meg. Mi az hogy nem én vagyok stb?
2021. jún. 12. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi nem te vagy,,?
2021. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Basszus, fogalmazz már érthetően. Visszaolvasnád amiket írsz? Mi NEM ismerjük a sztorit, így jó lenne, ha nem úgy írnád le a történetet, mintha a barinőiddel beszélnél, mert ebből így semmit nem érteni.
2021. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Ja, ezt így alig lehet érteni. Írd le máshogy hogy segithessünk.
2021. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyira bírom én is, mikor valaki úgy ír ki egy kérdést, mintha az öribarijaihoz panaszkodna.
2021. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő sem érti, hogy mit szeretnél mondani.
2021. jún. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!