Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha valaki úgy...

Az mit jelent, ha valaki úgy ír alá valamit, hogy egy A4-es oldal kb ötödét beteríti az egyik betű íve? Tehát direkt nem a kis sávban marad, hanem nagy lendülettel jóval feljebb terjed?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Azt jelenti, hogy ő így ír alá.
2021. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Megtanulta azt az ostoba elméletet, hogy állítólag aki ló betűkkel ír alá krikszkraksszokkal, az tekintélyt szerez magának ezzel. (Mert máshogy nem tud ugye.) Nekem meg egy átlátszó trükk, előttem semmivel sem lesz több az illető. Felőlem óvodás gyöngybetűkkel is aláírhat, akkor legalább tudom hogy van annyi esze hogy nem dől be a fenti baromságnak.
2021. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Talan valamit kompenzal. Az elet valamilyen teruleten elnyomjak, vagy csak ugy erzi hogy elnyomjak, es igy probal kitorni. Probal maganak helyet szoritani.
2021. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet egy nyamvadt aláírásból bármit is feltételezni? Tipikus idevaló kérdés. Az embert egyetlen kézjegyből el lehet ítélni.
2021. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

4. Ellentmondasz magadnak.

"hogy lehet..."

Utána meg azt írod hogy egy kézjegyből el lehet ítálni.

2021. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Van önbizalma, bátran kiáll mások elé. Nem zavarja, sőt örül, ha ráirányul a figyelem.
2021. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!