Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van aki elhatározta...

Más is van aki elhatározta hogy nem fog elkeseredni bármit is csinálnak?

Figyelt kérdés
Néha az az érzésem hogy az embert meg akarják törni,azt akarják hogy depresszióba essen hogy kilátástalan legyen az élete,hogy befelé forduló szomorú emberek legyünk.Csakhogy én ezt nem fogom hagyni.Jókedvű,vidám ember leszek a továbbiakban is.Engem nem fognak depresszióba taszitani.Más se hagyja hogy elkeserítsék?F

2023. febr. 15. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Engem nem fog tudni senki szomorúvá tenni
Néha lehangolt vagyok hiába próbálok erős lenni
Én már depresszióba estem,lehangolt vagyok
27 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem fogja senki elvenni tőlem az életkedvemet.
2023. febr. 15. 20:40
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ki ellen harcol, kedves Don Quijote Úr? Engem például senki nem akar sehová se taszítani.
2023. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Hogyan kell ezt csinálni? engem nagyon lehúznak megaláznak kiközösítenek, és körbe vagyok véve gonosz savanyú emberekkel. Ha boldog vagyok vagy viccelődöm velük meg jókedvre akarom hangolni őket, néznek rám mint ha hülye lennék. Kötelező szomorkodni meg minden? De erre azt mondom: tegyék. Ha öket ez teszi BOLDOGGÁ :D
2023. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen van! Tudod miért fog sikerülni? Mert az alapállapot sosem a depresszió, az csak egy tanult dolog, következésképp el is felejthető.
2023. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Kik? 😀 Ez inkabb paranoia. Szerintem mindenki csak probal boldokulni, nyilvan fontosabb sajat maga mint egy idegen
2023. febr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!