Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha üzenhetnél egy számodra...

Ha üzenhetnél egy számodra fontos embernek, akivel már nem tartod a kapcsolatot, akkor mit üzennél?

Figyelt kérdés

Én azt üzenném, hogy sajnálom, hogy már sosem tudod meg, hogy mennyire nem így akartam. Örökre bánni fogom.

Te mit üzennél?



2023. febr. 16. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy csak írásban felköszöntöttelek ünnepeknél, és egyből ezek után el is tűntem.
2023. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Egy out of the box question: ha nagyon fontos miért nem tartod vele a kapcsolatot?
2023. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ember tervez Isten végez vagy közelítsük meg úgy, hogy mindenkinek máshogy alakul az élete?
2023. febr. 16. 15:18
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Szóval vársz Istenre hogy oldja meg a problémáid. És majd egyszer talán úgy hozza a sors hogy újra közel lehetsz vele. Mindent értek.
2023. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pont nem ezt jelenti. Ez egy mondás.
2023. febr. 16. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha még nem halott, mi az isten akadálya van, hogy irj neki?
2023. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Itt nem ez a kérdés, hanem az, hogy mi az isten akadálya van annak, hogy a kérdésre válaszolj.
2023. febr. 16. 15:46
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Hogy hányok tőle, ha eszembe jut.
2023. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát... nemigazán van ilyen személy. Ha fontos, akkor nem engedem el, ha meg megszakadt a kapcsolat, akkor nem lehet annyira fontos.


Nagyanyámmal szívesen beszélnék, de az nem egy ilyen üzenet lenne, hanem egy sok órás kétoldalú beszélgetés, dehát ő már meghalt.


Esetleg az asszonynak üzenném, hogy hozzon gyömbért a boltból, ő fontos nekem és nem tudunk beszélni mert épp dolgozik:D

2023. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ilyen üzenetet küldenék, már nincsen köztünk. (nagyimnak szólna, arról, hogy sokkal nagyobb űrt hagyott hátra, mint azt ő valaha gondolta volna) Bár vele is inkább egy kellemes beszélgetés esne jól.


Illetve... (ez most megosztó lesz) egy immáron volt netes barátomnak:

tiszteletben tartom, hogy már többet nem szeretnél az életedben tudni, azért mégis úgy érzem, hogy ennél többet érdemeltem volna.

(évekig extrém sokat beszéltünk, majd egyszer csak nem írt hónapokig. Mire írtam neki, hogy remélem jól van, minden rendben, aztán közben szülinapján is felköszöntöttem, majd nem írtam többet. ~5 hónap után köszönte meg, majd mondta, hogy amint lehet visszaír, mert fontos vagyok neki. Majd napokkal később kitörölt, kikövetett minden közösségi felületről.)

2023. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!