Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a kettősség? Az emberek...

Mi ez a kettősség? Az emberek miért ilyen álszentek?

Figyelt kérdés
Látom, hogy nagyon sokan oda meg vissza vannak egy-egy katasztrófa miatt, például most a földrengés miatt is, de közben meg most olvastam itt egy kérdést, ahol azt kérdezi a kérdező, hogy menjenek e várost nézni covidosan, és szinte az összes válaszolón látszik, hogy telibesz@rná más egészségét, nem érdekel senkit, hogy másokat megfertőz e esetleg. Na szóval nem értem, mi ez a képmutatás, hogy jaj de rohadtul sajnálom az embereket, akik meghaltak, de egyébként pont lefosom, hogy kit fertőzök meg a covidommal vagy akármilyen más fertőző betegségemmel.
2023. febr. 16. 14:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Az embereket csak addig érdeklik mások, amíg nem kell áldozatot hozniuk értük. A földrengésről szóló cikkek alatt kommentekben kamusírni nem áll semmiből, de egy városnézés lemondása már igen.
2023. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

1. Honnan tudod, hogy ugyanazok írják ezt a két dolgot?

2. A covidban vannak akik nem hisznek, de egy földrengést nem igazán lehet tagadni.

3. Mostani covid-maradvány aztán már tényleg nem mérhető össze egy kataklizmával ami a helyi lakosság többségét kiirtja…

2023. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ez most csak egy példa volt. A lényeg, hogy miért van az, hogy a képmutatás megy az embereknek, de ha élesben kéne valami jó dolgot tenni másokkal, az már nem.
2023. febr. 16. 15:51
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

Az emberek 99 %-a telibeszarja a másikat.

Az, hogy itt a Gyakorin pl. mit írogatnak arról, hogyha találnának 2 millió Ft-ot azonnal rohannának visszaadni, az nem releváns, mert nem adná vissza legfeljebb 0,5 %-uk.

De ezzel is itt, meg a közösségi portálokon jó jónak, becsületesnek, erkölcsösnek mutatkozni, felülemelkedni a pór népen, mert addig is míg írják az öntömjénező hazugságaikat, különbnek érezhetik magukat másoknál.

Ennyi a történet és nem több!

2023. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%

Azt észrevettem, hogy gyakorin furán kezelik a betegségek kérdését.


Most nem akarok konkrét betegséget ide keverni, de voltak itt kérdések arról, hogy valaki fertőző betegen megy be dolgozni, vagy megy el társaságba szórakozni.


0%-ra voltam pontozva, mert azt mertem mondani, hogy aki beteg az maradjon otthon.


És többen elkezdtek támadni, hogy őket aztán ne korlátozza senki, nekik senki ne mondja meg, hova mehetnek és hova nem.


Érdekes módon az alábbi kérdésekre nem kaptam választ:


Te leszarod, ha miattad a másik hetekig betegen fekszik majd?

Te kockáztathatod mások egészségét, neked jogod van megbetegíteni másokat, csak mert téged ne korlátozzon senki?

A te szórakozásod "szabadságod" miért ér többet mint bárki más egészsége?

2023. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%

Azért egy pár napos, szinte veszélytelen betegséget egy rengeteg ember halálát okozó katasztrófával összehasonlítani elég meredek.

A földrengés áldozatait sajnálom, az viszont nem érdekel különösebben, ha valaki köhög egy pár napig. Ha én magam kapnám el a covidot, az sem érdekelne különösebben.


"És többen elkezdtek támadni, hogy őket aztán ne korlátozza senki, nekik senki ne mondja meg, hova mehetnek és hova nem."

És igazuk is volt nekik.

2023. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#6 Nem meredek, ugyanis betegségekbe is bele lehet halni.
2023. febr. 16. 19:37
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

Az nagyon ritka, hogy valaki a koronavírusba haljon bele.

A földrengés miatt viszont valóban szinte az adott terület egész lakossága meghalt.

Össze sem lehet hasonlítani a kettőt.

2023. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%

"És igazuk is volt nekik."


Ezekre is válaszolj kérlek:


Te leszarod, ha miattad a másik hetekig betegen fekszik majd?

Te kockáztathatod mások egészségét, neked jogod van megbetegíteni másokat, csak mert téged ne korlátozzon senki?

A te szórakozásod "szabadságod" miért ér többet mint bárki más egészsége?

2023. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Mint a lepontozásom is mutatja, az emberek telibe szarják a másikat. A földrengést is, csak ott mehet a képmutatás következmények nélkül.
2023. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!