Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában hétvégéken fél...

Mostanában hétvégéken fél napokat fekszem, mert kimerülök a munkahelyi stressztől. Ilyen nektek is szokott lenni? Mi segíthet még?

Figyelt kérdés
Csak nem járhatok hetente masszázsra.

#fekvés #Fárasztó munkahely
2023. febr. 19. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fekdj nyugodtan ha nincs más dolgod. Én is szoktam.
2023. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell a regenerálódás. Esetlleg még aaz, hogy a fizikai-szellemi leterheltségeet hozd egyensúlyba. Esetleg még az, hogy beszéld ki magadból a gondokat, a fáradtságot.
2023. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem, - nálam ilyen nincs.

Amikor otthon vagyok, folyamatosan fekszem.

2023. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más válik be ilyenkor, ha neked ez segít, csak nyugodtan. Kell is idő, amikor az ember csak létezik, csak van. Pláne stresszesebb időszakok esetén, mert az sokat ki tud venni belőlünk.

Van, akinek szintén ez segít, viszont ismerek olyant is, aki sok stressz után vagy felpattan a (szoba)biciklijére és leteker x km-t, vagy kondiba megy. Nekem ez pl. nem menne😅 én is szívesen fekszem, sorozatozom, olvasok ilyenkor, vagy, ha nagyon nyom a helyzet, kibeszélem magamból egy olyasvalakinek, aki vevő rá, akinek nem teher. Ha épp nincs ilyen, akkor kiírom egy Word dokumentumba és mentés nélkül bezárom.

2023. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy új főnök jött az osztályra, s elkezdte maximálisan felturbózni az addig laza-normális munkatempót és munkamennyiséget, akkor majdnem minden nap miután hazaértem a munkából felestem az ágyra s legalább két-három órát csak feküdtem s néztem ki a fejemből, annyira lefárasztott a mindennapi stressz... Egy adott ponton aztán azt mondtam, ez nem mehet így tovább, hogy effektíve nem vagyok képes egyébre csak feküdni s vegetálni s mire magamhoz térek este 7-8 van, nem ezért akarok élni. Váltottam. Jó döntés volt.

Te látod, érzed, hogy mennyire fáraszt és terhel le téged a munkád illetve hogy mik a prioritásaid az életben, de ha úgy érzed, túl sok, akkor inkább próbálj meg vmi kevésbe stresszeset,/fárasztót keresni. Megéri.

2023. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!