Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha...

Mi lehet az oka annak, ha valakit többször is nárcisztikus férfi talál meg?

Figyelt kérdés
Milyen képet sugároz magáról egy ilyen nő? Mi alapján kelti fel valaki egy nárcisztikus figyelmét?
2023. febr. 23. 14:22
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
9# több ilyen férfit bevonzottam.
2023. febr. 23. 15:01
 12/29 A kérdező kommentje:
9# azt most nem részletezem, miben nyilvánult meg, hogy azok voltak, de azok voltak, ez biztos. Nem csak kitaláltam, hogy hoppá, biztos ez is az, meg ez is…
2023. febr. 23. 15:02
 13/29 anonim ***** válasza:
54%

Úgy értem pl, hogy feltűnően egyedi a stílusod, nagyon nyitott vagy, különleges dolgok érdekelnek, esetleg a foglalkozásod is ilyesmi. Mert ezek az emberek a tapasztalatom szerint ilyen áldozatokra vadásznak.

Átlagos emberekkel egy nárcisztikus nem igazán foglalkozik.

2023. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

De igen, ha nem vagy pszichológus, pszichiáter, súlyos bajt jelez a te fejedben is más ember diagnosztizálasa.

Persze, hogy nem mondasz semmit, valószínűleg nem volt itt semmi gond a pasival. Csak a mércédet nem ütötte meg.

2023. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
73%
Jajj ugyan már. :D A bántalmazás az bántalmazás. Ennek érzéséhez nem kell orvosi diploma. A kérdező most nárcisztikusnak nevezi. Lehet, hogy nem pont az volt mind hivatalosan, de ez a lényegen nem sokat változtat. Bántalmazták érzelmileg, és az ilyen embertől menekülni kell.
2023. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam, hogy hol írta. Idézed?
2023. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
13# lehet ebben valami, de az az érdekes, hogy kettő férfi már azután rám akaszkodott teljesen, hogy csak megláttak, még nem is ismertek szinte. Külsőm pedig szerintem átlagos. Ezért gondoltam, hogy valami olyat “sugározhatok” kifelé ránézésre, ami vonzza őket.
2023. febr. 23. 15:11
 18/29 A kérdező kommentje:
14# ha nincs érdemi hozzászólásod, kérlek ne írj, köszi!
2023. febr. 23. 15:12
 19/29 anonim ***** válasza:
71%
Simán érződhet a kisugárzásodon az egyediséged. Ezek a ragadozók meg erre ugranak. De örülök, hogy nem dőlsz be nekik.
2023. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Valamit módosítani kell önmagán.
2023. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!