Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha...

Mi lehet az oka annak, ha valakit többször is nárcisztikus férfi talál meg?

Figyelt kérdés
Milyen képet sugároz magáról egy ilyen nő? Mi alapján kelti fel valaki egy nárcisztikus figyelmét?
2023. febr. 23. 14:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
A különleges/egyedit alá tudom támasztani, mert nekik fontos, hogy ne csak saját magukat fényezzék, hanem pl baráti társaságban a párjáért is odalegyen mindenki. Sajnos én is ilyen vagyok és sok nárciba futottam bele, de szerencsére már 1-2 randi után meg tudom állapítani és tudok menekülni. Ha gondolod írj rám privátban, ha már ugyanabban a cipőben járunk :)
2023. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Testvéred van kérdező?

Családban máshol is lehet durván nárcisztikus nemcsak a szülők.

2023. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
22# nincs
2023. márc. 4. 11:04
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy empatikus kedves megjelenés, kedves hang, boldog vidám személyiség, olyan akinek egyből elkezdik mesélni a traumáikat, mintha ingyen pszichológus lenne.
2023. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
24# ezek az emberek nem igazán beszélnek a traumáikról, főleg nem egyből.
2023. márc. 4. 11:16
 26/29 anonim ***** válasza:

Akkor az nyílt nárcisztikus aki senkinek nem mondja. A rejtett rögtön elkezdi mondani ki mindenki megcsalta, még az is megcsalta aki nem is csalta meg (később kiderül).

Általában erről beszélnek, családi traumákról inkább diadalittasan mesélnek vagy önfényezve. A megcsalásról is igazából így mesélnek, dühösen és ítélkezve, voltak a semmit se érő nők, akik megcsalták őket (néha egészen pitiáner dolgokat is megcsalásnak vesznek pl szóbaállt mással aki izmosabb náluk).

2023. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
A második fele stimmel a válaszodnak.
2023. márc. 4. 11:33
 28/29 A kérdező kommentje:

De én azt tapasztaltam, hogy a családi traumákat szégyellik, azokról nem nagyon szeretnek beszélni.

Exekről inkább, vagy más emberekről.

Ha leírok egy sztorit, meg tudod a viselkedéséből ítélni az illetőnek, hogy illik-e a képbe?

2023. márc. 4. 11:35
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írd meg, mondjuk pár adatot változtass meg ne ismerje fel senki. Én nem vagyok szakértő, csak mostanában olvasgattam családi kapcsolat és párkapcsolat tapasztalatok miatt. Youtube-on is vannak jó előadások.
2023. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!