Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobb az életben a konkurenseke...

Jobb az életben a konkurenseket letiltani pl a facebookon, vagy jobb ha inkább a közeledben tartod őket távolságtartással?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy mondjuk valaki át akart verni és erről tudsz, de te nem szóltál neki erről. Vagy nem ismersz valakit, de tudod, hogy potenciálisan kárt okozhat.


Ezeket jobb letiltani, vagy csak felhergeli őket? Viszont ha nem tiltom le láthatja a közös ismerősöket, rájuk irogathat, stb.


2023. febr. 24. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Tiltsad már le mi szórakozol.

Lehet úgy kezelni egy negatív munkahelyet hogy nem barátkozni megy oda az ember. De ez nem indok arra hogy rossz emberekkel vedd körül magad.

2023. febr. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem egy munkahely. Hanem új környék. Ahol itt vannak a helyi megmondóemberek, kisvárosi nagybikák meg kanapé professzorok. Egy kettő már elért odáig, hogy pár mondat beszélgetés után el meri magáról mondani, hogy ismer engem és bele is szólt a magánéletembe. Ezért gondoltam, hogy talán a legjobb kiosztani néhány tiltást.
2023. febr. 24. 07:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát akkor mire jutottál?
2023. febr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pl. letiltottam a minden lében kanál szomszédokat, igen.
2023. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A konkurens, versenytárs! Aki át akar verni az pedig tisztességtelen szélhámos!

Ajánlott utána járni a két fogalom jelentésének már csak azért is, mert a versenytársainak tevékenységét tisztes távolból ugyan, de ép eszű ember figyelemmel kíséri, - a szélhámosoktól pedig szabadul (mondjuk tiltással).

2023. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor tilts, ha egyszerű, békés, kellemes életet akarsz.

Akkor ne tilts, ha képes vagy beleállni a kis kétszínű, nívó alatti játékaikba.

2023. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tiltom inkább.
2023. febr. 24. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!