Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyha megnézed hogy hol...

Hogyha megnézed hogy hol tartottál az életedben 2013-ban, és hol tartasz most 2023-ban, akkor mire jutsz? Mi történt veled az elmúlt 10 év alatt és hogyan értékeled ezeket? A 2010-es évek eleje vagy most a 2020-as évek eleje jobb számodra?

Figyelt kérdés

2023. febr. 13. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Mindent elértem amit terveztem.

Szuper munkám van, hitelmentes nagy, modern házam, új autó, épp az esküvőt tervezgetjük a menyaszzonyommal.

2023. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Elvégeztem az egyetemet, csináltam egy szakvizsgát, jó munkahelyen dolgozom, jól keresek, megtaláltam a párom, összeházasodtunk, vettünk egy házat. Minden szuper :)
2023. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Akkor még nagyon gyenge és sovány voltam, de ez ma már nincs így 🤗
2023. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

2013-ban érettségiztem. Az utána következő nyàr szuper volt. Pont a napokban hallgattam akkori zenéket. Jaj de visszamennék... Mennyi jó emlék.

Felvettek főiskolára, szeptemberben elkezdtem.

Elvégeztem. Lett két nyelvvizsgám, jogsim.

Lett párom illetve 4 éve ugyanazon a munkahelyen vagyok.

Ami még hiányzik az egy saját hàz/lakás,amiért rengeteget dolgozunk. És fogunk is még egy ideig, de előbb utóbb meglesz.


Tetszik a kérdésed egyébként. :) Ha gondolod írd le te is, hogy mi történt veled a 10 év alatt.


28N

2023. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű visszalépés a munkám-, de az életem terén is. Az elmúlt években voltam többféle képzésen, de nem történt semmi jó előrelépés az életemben, ami leginkább az én hibám. 2013-hoz viszonyítva egy 10-es skálán: 2013-ban voltam egy 7-esen, ma vagyok egy 2-esen.

A 2010-es évek eleje totál bizonytalan volt: reménnyel, várakozással, és azért cselekvéssel telt. Most a 2020-as években vagyok egy nagy híg f*sban, ami nem kényelmes, mert nincs előrelépési lehetőségem sehova sem, hiába képeztem magamat az elmúlt időszakban.

2023. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

9 éves voltam 2013-ban, de jó is volt önfeledten játszani és baromkodni. :D

18 vagyok, lényegében most kezdődik még csak el az életem, pár hónap és érettségi.

2023. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

2013-ban magányos voltam egy válás után.Két évre rá eljött a nagy Ő...legalábbis azt hittem.Aztán közel öt év után már nem velem van..

Magányosabb vagyok azóta,és úgy élek,ahogy az ellenségemnek sem kívánom.

Egészséges vagyok,anyagilag is rendben,de iszonyat magányos és sikertelen a társkeresés...

Szeretet nélkul borzasztó:(

2023. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Semmi ugyanaz. Akkor is szűz voltam és most is. Hol dolgoztam, hol nem. Nőm nem volt és barátaim se. Jó tudni 10 év csak ennyi volt.
2023. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen máshogy alakult az életem, mint ahogy akkor terveztem, de elképesztően jó irányt vettek a dolgok. Lediplomaztam, dolgoztam is a szakmában, aztán teljesen másba kezdtem, új szakmám lett, jó is vagyok benne, vállalkozó lettem.

Az akkori párommal osszehazasodtunk, de pár év után elváltunk, az egy durva mélypont volt, de miután újra összeraktam magam, rájöttem, hogy jobb nem is történhetett volna velem. Úgy voltam vele, hogy többet nekem nem is kell semmilyen pasi, annyira jó nekem mindenkitől függetlennek lenni, de ahogy ez lenni szokott, jött a mostani párom :) Nem is akartunk semmi komolyat, mert rohadt messze lakunk egymástól, de végül inkább bevallaltunk egy nagyjából kétlaki életet és rengeteg utazást. Megérte :)

Na ezt mind nem gondoltam volna 2013-ban.

2023. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

12-ben érettségiztem, nem vettek fel egyetemre, úgyhogy elmentem egy OKJ-s képzésre, szóval 13-ban épp azt csináltam. Abban az évben voltunk 2 évesek a barátnőmmel.

Az OKJ közben csináltam egy emelt szintű érettségit a korábbi középszintű helyett.

Megszereztem a szakmát.

Egyetemre mentem.

Megkértem a barátnőm kezét (ez már 2017 eleje).

Lediplomáztam.

Összeköltöztünk a menyasszonyommal a családja tulajdonában lév ő lakásba, csak rezsit kell fizetni.

Munkát találtam.

Megházasodtam. (ez még mindig 2017, sűrű év volt:D).

Feleségem mellékesen magánvállalkozásba kezdett (2021 ősze)

Családi és némi banki segítséggel vettünk egy pici lakást és kiadtuk (2022 eleje).

Visszafizettük a családom felé a tartozást (2022 vége)


Jelenleg saját házra gyűjtünk. Havonta félmilliót teszünk félre.


Szóval épülget szépen. De amúgy kva unalmas.

2023. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!