Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek "életképtelen...

Hogyan ne legyek "életképtelen", önálóbb?

Figyelt kérdés

Nem annyira dúrván mint a címben, de jobb szót nem találtam.

Van itt egy videó:


[link]


Kb arról szól, hogy "tojás nélküli omlettet" rendelnek a csajtól, és nem tudja mit csináljon.

Jönnek is a kommentek, hogy "hogy vitte idáig egyáltalán", "ezeken jókat szoktam sztorizni", "a családja és barátai segítik az ilyent".


Egy kicsit énis ilyen vagyok. Vannak persze dolgok, amik tök jól mennek az életben, és nem kell anyucihoz rohannom. De nem lesz mindig valaki körülöttem. Persze sok olyan is van, amiben énis "elveszek", lefagyok, de legalábbis laggol a rendszer. Erre az esetre én sem tudtam, hogy komoly, vagy nevessek. Tojás nélküli omlett? Hát hülye ez?

Kicsit olyan, mint a számitógép működése. Amire megtanították, és 100÷kig úgy kapja meg, akkor tudja kezelni. Ha valami parányi pontatlanság, váratlan adat van, akkor összeomlik. Azt érti, hogy "hatom, hetem, nyolcam", ok. De "hatom, hetem, hétem, nyolcam" - beeeep


2023. febr. 26. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy, kérdező?
2023. febr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ne görcsölj rá a szituációkra és gondold azt: "ha hibázok, egy idő után akkor se fog számítani", illetve "mindenki hibázik/bárki hibázhat"
2023. febr. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ember tanul a tapasztalataiból és egyre életképesebb lesz kora előrehaladtával. Senki sem úgy születik, hogy minden megy neki elsőre :)


Ezzel együtt ismerek olyan 60+ éves nőt, akinek hússzor kellett elmagyarázni mindent és még akkor sem ment neki. Rajta nem segít a tapasztalás sem.

2023. febr. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalati úton leginkább.


Állítsd magad olyan helyzetek elé, amiket még nem csináltál.

2023. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!