Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez bunkóság volt,...

Szerintetek ez bunkóság volt, kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok van egy baráti társaság akikkel néha megyünk bulizni, láttam az egyik lány ebből a társaságból bejelölte, hogy megy egy eseményre amire én is, írtam neki és írt hogy persze tartsak velük 2 barátnője is jön(akiket nem ismertem) . A buli végére sokat ittam, ugyan a barátnője is nagyon mosolygott végig rám, szóval rá mentem és smároltunk stb. Kicsit bűntudatom van, úgymond kedvességből hívott hogy menjek velük, aztán a barátnőjével kavarok. Szerintetek ez bunkóság? Kérjek bocsánatot?
2019. jún. 12. 18:36
 1/3 Thispain ***** válasza:
Ha a lány haragszik rád, akkor kérhetsz.
2019. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak barátok vagztok a lánnyal, akkor ebben semmi bunkóság nem volt szerintem.. Nem randira mentetek, hanem haveri alapon közös programra. Haragszik egyáltalán vagy csak te képzeled be?
2019. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem haragszik, csak szerintem nem etikus ilyet csinálni, plusz ami a gáz hogy nekem az a lány tetszik csak hát az új lány nagyon nyomult
2019. jún. 12. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!