Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek bunkóság volt és...

Szerintetek bunkóság volt és kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Kondiban kicsit rossz volt a kedvem. Vittem a kulcsot a pulthoz ahol van egy kosár amibe bele kell rakni. És én egy kicsit lazábban beledobtam de nem is nevezném dobásnak és elköszöntem. Akikel beszéltem erről mind azt mondták hogy kérjek bocsánatot. De az is lehet hogy túlreagáltam?:D
2019. márc. 14. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogyis :) :)

Ne viccel már.

De ha nagyon zavar a dolog,akkor kérj elnézést,ha egyáltalán észrevették,hogy beledobtad. :)

2019. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
Ha a recepciósok nem néztek furán, akkor csak túlreagáltad.
2019. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vree ***** válasza:

Mosolyogj rájuk inkább és említsd meg, hgy milyen remek a frizurájuk.

Ez korrigálja, ha aggresszív benyomást keltettél esetleg bennük. Amúgy a legtöbb recepciós akit életemben láttam leszxrja vagy hamar elfelejti, hogy a vendég mit csinál. Azt te tudod, hogy morcosan néztél-e és oda b-tad-e és utána rosszalóan/félve néztek-e rád. Ha valaki igen, attól elnézést kérhetsz, csak úgy mellékesen, előtte ajánlanám a szóba elegyedést, lásd fenn. Ha nincs szó ilyesmiről, akkor ne aggódj miatta.

2019. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat kicsit megnyugodtam. Nem szerintem nem nagyon foglalkoztak vele csak siettem is és új vagyok ott nem akarom hogy hülyén nézzenek rám vagy hogy flegma vagyok:p
2019. márc. 14. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ertem,mi ezen a bunkosag.

Az a cel,hogy a kulcs a kosarba keruljon edzes utan. Te vegrehajtottad a feladatot. Ha a foldre ledobtad volna es ugy tavozol,az lett volna bunkosag.

N

2019. márc. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!