Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet együttélni tartós...

Hogy lehet együttélni tartós fizikai fájdalommal anélkül, hogy rombolná az érzelmi és mentális egészséget?

Figyelt kérdés
Ha van itt ilyen ember, akkor nagyon hálás lennék, ha megosztaná a tapasztalatait.

2023. febr. 28. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Addig fáj amíg figyelsz rá, ha valami igazán leköt, akkor csökken a fájdalom.

Biblia, hit, imadkozás is sokat segít.

Akupunktúra.

Tramadol.

2023. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Egész pontosan?
2023. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Mi fáj és mitől? Nem mindegy...
2023. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Megosztom a tapasztalatom, erre olyanok, akiknek se tapasztalata, se válasza nincs, lepontozzák. Szánalmas szerencsétlen nyálcsorgató nyomoroncok, csak várják a szaftos részleteket. Kapnának csak 1 hét ilyen intenzív fájdalmat, hamar meghunyaszkodnának.
2023. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4, honnan gondolod, hogy nincs benne tapasztalat? Ilyen intenzív fájdalom? Mi történt veled?


Nekem a törött vállam esetén nem sokáig működött, hogy "ne figyelj rá"... apranax-ot szedtem asszem, mielőtt végre műtöttek...

2023. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

5: es most en is adjak neked nulla pontot, mert az én tapasztalatom es megoldasom más volt? Vagy mert nem is adtak elottevalaszt, csak kerdeztel? Az pedig vegkepp nem hasznos.


Mert valoban nem tartom ezt a törést nagy ügynek, hogy tartós érzelmi veszelyei legyenek, mint pl szuicid gondolatok.

2023. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem is pontoztalak semmilyen irányban, csak kérdezni mertem, borzalmas... bár, legalább te meg tetted gondolom. Gondolom, neked nem nagy ügy, mivel nem neked fájt hónapokig, ugyanis fél évig úgy voltam, mire műtét lett belőle, már öltözni nem tudtam egyedül. De arra nem válaszoltál, hogy mégis mi fájt annyira, de én akkor ennyi erővel gondolom azt, hogy negyed annyira sem fájt neked, mint az én vállam....
2023. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
en olyan betegseggel elek evek ota amiszinte allando fizikai fajdalommal jar. amikor enyhebb akkor vannak "jo napjaim" de van amikor fel se tudok kelni az agybol napokig. mivel tobbfele betegsegem van napi 15 tabletta az adag amit 3 szorra kell beszedni. az allando fajdalmat a fibromalgia nevu betegseg okozza egy immunrendszeri betegseg ami a test nagyreszere foleg bizonyos izom es izuleti pontokra hat. ezer egy morfium tapaszt kell viselnem amit 7 naponta cserelni kell, szigoruan miniszteriumi engedely kell hozza minden 4. heten amikor felirjak a kovetkezo adagokat 4 hetre. a fajdalom kihatassal van a mentalis egeszseget is befolyasolja ezellen en nem tudok tenni semmit eleg magas dozisu antidepresszanst is kell szednem a tapasz melle. en nem tudtam semmifele modon ezt kikerulni szamomra az ilyenek mint biblia meg meditalas es hasonlok nem segitenek nem is vagyok hivo. Orvoshoz kell menj olyan szakorvoshoz aki ezzel foglalkozik es valoszinuleg pszichiater segitsege is kell majd. en kulfoldon elek itt masok a rendelkezesek az otthoni viszonyokat nem ismerem. aki valodi fajdalommal kuzd annak a "szedd ossze magad" csak olaj a tuzre es ilyet olyan ember mond aki sose szenvedett tartos betegsegtol aminel nincs gyogymod csak tuneti kezeles. 39 eves koromban rakos is voltam abbol felepultem de az immunbetegseg eletem vegeig szol egyenlore nincs ra semmifele tartosan hato kezeles. ha akarsz irj privatot.
2023. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7: "Hogy lehet együttélni tartós fizikai fájdalommal anélkül, hogy rombolná az érzelmi és mentális egészséget?"

A kérdés a megoldás. Nem az okok. Nem is tudom, miből gondolod, hogy neked válaszolnom kellene egy ilyen szemelyes ügyről. Semmi közöd hozzá. En a kérdésre valaszoltam, hogy nekem mi működött, te meg csak panaszkodsz egy csonttörés miatt. Írhatsz erről egy kérdést szabadon. Ott előadhatod magad.

2023. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Te kezdtél el pattogni a lepontozás miatt, amit kapni is fogsz ilyenekre, hogy biblia meg hit... én legalább mutattam fel konkrét problémát, te meg játszd csak tovább a hattyúk halálát, szép napot.
2023. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!