Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez fog most az 1 millió...

Mihez fog most az 1 millió alkoholista kezdeni magával ilyen alkohol árakkal?

Figyelt kérdés
A legolcsóbb sör is 350 ft már. Pl vidéken ahol nincs munka, segélyen élnek, hogy fogják beszerezni az alkoholszükségletüket?

2023. márc. 6. 13:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Munkásampulla, szomszéd Józsi pálinkája, a Pista flakons bora ami szőlőt sem látott, arcszesz.
2023. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még a cigiről nem is beszéltünk:)
2023. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Ezek megoldják, összetarhálnak rá. Ezért nem adok már a kéregetőknek egy jóideje. Egyszer adtam egynek, aztán bementem a boltba üdítőért. Előttem állt a sorban és cigit vett belőle (akkor még nem volt nemzeti dohánybolt). Azóta nem adok egynek se.
2023. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
3# Adtál neki, akkor nem mindegy, mire költi?
2023. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Mert ugye a Budapest-táblán kívül mindenki munkanélküli...

Téged sem az eszedért szeretnek, ugye tudod?

2023. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fél családom alkoholista. A következőképpen csinálják:

1. Megvan a saját bor. Bűnrossz, alföldi homoki vacak, de arra jó, hogy egy alap nyomást csináljon.

2. Szintén saját pálinka. Ugyanolyan rossz, mint a bor, funkcióját lásd fentebb.

3. Meccsnézés közben 1 "bóti" sör, vagy a kocsmában egy csapolt, az nem az alkoholizmushoz kell, hanem az program, társadalmi élet. Már eleve (fél)részegen mennek el a kocsmába, vagy ülnek le meccset (sorozatot, valóvilágot, bármit) nézni.

2023. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Beadnak egy kérvényt az önkormányzathoz, amelyben azt kérik, hogy mivel rászorultak, kapjanak pénzt. Ha az önkormányzat is úgy látja, hogy aki a kérvényt beadta, tényleg rászoruló, havi 150 ezer forintot fognak neki adni. Ebből sok alkoholt vehet magának.
2023. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

#4:

Nem, mert ha azzal jönnek, hogy élelemre kell, és aztán cigit vesz belőle, akkor az bizony azt jelenti, hogy jól átb*szta a fejedet. Szóval nem, nem mindegy.

2023. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig olcsóbb, mint 1kg kenyér.
2023. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

Nyolcas!


De ha azt mondja, cigarettára költi, fognak neki adni?

2023. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!