Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bevállalnátok napi 15-16 óra...

Bevállalnátok napi 15-16 óra munkát?

Figyelt kérdés

2023. márc. 6. 17:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, és mi lenne a munka? A videójáték streamelés mellett ülsz, végig (most tekintsünk el attól, hogy mindenkinek vannak biológiai szükségletei, mindenki jár a lakáson belül egy helyre rövid és hosszabb programra, mindenki tisztálkodik, eszik, iszik és alszik)...

Ha a munka valami mozgás (nem tudom, tereprendezés, kertépítés, bármi, mozgást is igénylő, akár könnyű fizikai munka), akkor tök jó. Ha a munka irodai titkárnőség, vagy bármi, ahol 8 órában(vagy 8 és félben 7:30-tól - bekapcsolt, felállt géppel - 16 óráig a billentyűzetet ütöd), akkor nem jó.

2023. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ès mèg egy napi bölcsessèg!

Ha gyárba dolgozik az ember álltalában ezt nem is hagyják. "Ha mègis akkor pedig benyeli a hasznot a sávos adózási rendszer.

(Egyszer majdnem dupla annyi munkaidőt dolgoztam ,ès csak pár ezressel kerestem többet)

2023. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Pontosan, mivel megcs*szik az embert érte, mivel a gyárat is megcs*szik érte, ha nem tudja ki pihenni Magát a dolgozó.

Amikor voltam gyárban akkor még 2 túlórát kötelezhetett, azóta nem tudom változott-e és igen fű alatt igyekeztek bizonyos műszakvezetők megoldani, hogy de igen is gyere már be, ne kötelezzelek, nem érdekel, hogy a 3.-t nyomnád és úgy szólt érte a Leader, hogy ezt marhára ne vegyük be, mivel megcs*szik Őket érte, ha valaki a túlterheltség miatt bukik ki, meg Ő nem állatokat tart a területén, hanem embereket, akiknek van életük.

Szóval ja.

2023. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%

Kizart. Nyolc ora alvas az mindenkepp, kizarolag beteg csaladtag, allatka miatt nem alszom.

Igazabol idegi es testi osszeomlas garantalva, hogy erne meg.

Sajat birtok fenntartasa elemi csapasban, haboruban lenne kivetel, ami elet-halal amugy is.

2023. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk te egy ilyen ismert tartalom gyártó lennél Magyarországon 150.000+ ember kovetne
2023. márc. 6. 18:30
 16/24 anonim ***** válasza:
44%

Na várj... Aki influencer (azaz influenszer, azaz - lefordítom - az online világban az emberekre befolyásoló hatással bíró személyiség), annak követői vannak.

150.000-es követői táborral, - ha az nem halott követői tábor - simán meg lehet élni úgy is, hogy messze nem raksz bele ennyi munkát, hanem mondjuk max. a felét.

8-at meg mindenki dolgozik.

2023. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem influenszer 😑
2023. márc. 6. 19:34
 18/24 A kérdező kommentje:
Sok olyan ember van aki hobbiból stream-el videójátékokat
2023. márc. 6. 19:35
 19/24 anonim ***** válasza:
8 órán keresztül streamelnél minden nap? Nem sok kicsit?
2023. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Elméleti kérdés
2023. márc. 6. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!