Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bevállalnátok a munkát, ami...

Bevállalnátok a munkát, ami autóval 50 percnyire van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Bevállalnátok a munkát, ami kb. 50 pernyire van autóval?

37 km, de sok falun kell keresztül menni, így inkább olyan 45-50 perc az út.

Nő vagyok egyébként, szeretnék anya lenni hamarosan.

Nyilván ez így minusz 20 ezer a fizuból.

300 ezer lenne a nettóm és ez egy üres állás lenne, nyugdíjas koromig itt lehetnék.

Eléggé megbecsülik az itt dolgozókat, jó a csapat.

Csak kérdés megérné -e azt az 1,5-2 óra utazást napmint nap és a tankolást.:(


Akik hasonló időt utaznak és családjuk van milyen így??



A és B hetem van. A hétben 14:20-ra érnék haza.

B hétben meg 17:20-ra.



2022. szept. 3. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Mondjuk nem tudom szamodra ez miert hasznos informacio.
2022. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Van egy másik munkahely is, ami közelebb van. Oda olyan 30 perc lenne a bejárás, ugyanaz a munkakör.

Itt csak helyettesítenék 1 évet, határozott munka és elvileg áttennének utána máshova.

Azt mondták sajnos a közelebbi helyen, hogy 3 évnél hamarabb nem véglegesítenek, mi meg annyit nem szeretnénk várni a próbálkozásig.

Egy ott dolgozóval beszéltünk, ő például 3 év után se lett véglegesítve és ki is van akadva.

Szeretnénk egymás után babát.

2022. szept. 3. 14:13
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért hasznos információ, mert érdekelne, hogy aki ennyit utazik neki mi a véleménye, tapasztalata.
2022. szept. 3. 14:14
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Számomra ez nem tétel.

Persze hogy bevállalnám, feltéve ha minden más klappol.

2022. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Az ingázás nagyon unalmas. Én 10 éve csinálom (35km), nagyon unom már. Minden szembejövőt ismerek már, tudom melyik buszmegállóban kik állnak. Eléggé lélekölő az egész.
2022. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Persze h bevalallnam ha ketszer annyit fizetnenek
2022. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 35km-t autózok munkahelyre, az 45 perc reggel-este. Reggel egyik gyerek az egyik faluban kirak oviban, a másik a munkahelyen lévő városban kirak egy suliban. Hazafelé párom megy értük, mert ő reggel tud korábban kezdeni munkában. A fizetés miatt megéri nekem, viszont napi 70km üzemanyag költsége nem 20 ezer Ft, hanem 45-50 körül van nekem egy dízel autóval is, plusz a jármű kopásból eredő javítások a sok futás miatt (1500-1600km/hó).

Plussz, ami nagyon nehezen megoldható a távolság miatt, a munkaidőn kívüli tevékenységek, pl csapatépítők, családi napok. Ez plusz nyűg, hogy havi 1 szombaton is utazni kell ennyit, mert ha nem, az előrejutás, fejlődés fog elmaradni a cégnél. Jól gondold meg, hogy neked mennyit ér ez a munka.

2022. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Biztos, hogy nem. Max heti 1 meeting amire bemegyek fingot reszelni, mondjuk hetfo delutan, de amugy csak full remote job johet szoba. Arrol nem beszelve, hogy a heti netto 300 ezer sem hangzik valami csabitoan, hacsak nem valami junior pozi.
2022. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 éven át ingáztam Budapest egyik végéből a másikba, kb. ugyanilyen feltételek mellett. Nem egészen 40 km, amit ha a reggeli csúcsforgalom előtt elindultál, 50 perc alatt meg lehetett tenni, vissza pedig vagy a délutáni csúcsforgalom előtt hazamentél, vagy este 6-ig nem volt érdemes elindulni. Közösségi közlekedéssel másfél óra lett volna az út mindkét irányban (optimális esetben). A fizetés a végén szintén nettó 300 000 Ft (közalkalmazotti). Szakmába vágó munka volt, határozatlan idejű szerződéssel, így maradhattam volna, amíg akarok. Rugalmas munkaidő, így az akkor megyek és jövök, amikor célszerű, lehetséges volt.

A napi 2-3 óra ingázás a család mellett már nem fért bele és váltottam. Most biciklivel 10 perc a munkahely. Ugyanakkor az előző munkahellyel (ami az első munkahelyem volt) a kapcsolat megmaradt: nem mondtam fel, csak fizetés nélküli szabadságon vagyok azóta.

2022. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Most is ezt csinálom, lélekölő. Napi 2X65 percem megy el utazásra. Amint találok jobb állást, pattanok el innen.
2022. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!