Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb csíny,...

Mi volt a legnagyobb csíny, amit elkövettetek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Elárulnám visszavinnének.

Olee 48F, 8év Csillag,vállalkozó

2023. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Sok volt,hosszú lenne felsorolni. Ez van
2023. márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Belefostam egy hátizsákba.
2023. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Húgom amikor 3 éves volt és a kezében fogott egy tyúkot, én az asztal alól vízipisztollyal lelocsoltam, úgy hogy nem vett észre se engem, se azt hogy lelocsoltam (5 éves voltam akkor).

Amikor vitte vissza a tyúkot akkor vette észre hogy vizes a pólója és szalad anyánkhoz hogy "Le pisilt a tyúk!".


Amúgy nagyobb csínytevések inkább középiskolás időszakban voltak, de akkor rengeteg és olyan amivel senkinek se ártottunk, hanem együtt nevettünk rajta mindegy kivel csináltuk, volt hogy tanárral persze amelyikkel lehetett.

2023. márc. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Belekakiltam a strand wcbe, aztán belülről bezártam és kimásztam az ajtó felett.
2023. márc. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%

Középsuli, több napos osztálykirándulásról jöttünk haza kék MÁV-kocsis vonattal, előtte egyik srácnak hashajtótablettát raktunk a kólájába.

Abban a kocsiban pont le volt zárva a WC "technikai okok" miatt, a másik kocsiba meg nem lehetett átmenni, mert az átjáró ajtó se működött.

Srácnak már totál vörös volt a feje, már az összeomlás szélén állt, mikor megszántuk és lehúztuk neki az ablakot, akkor még szerencsére le lehetett.

Valami hihetetlen akrobata-balett mutatvánnyal felállt az ablak alatti asztalkára (még jó hogy nem tört le alatta), letolta a gatyáját...igen ám, de pont akkor érkeztünk lassított sebességgel egy állomáshoz, ahol nem álltunk meg, de valamiért pont akkor lassított a vonat, és a peron tele volt emberekkel. Ő meg pont akkor dugta ki a popót, és engedte ki, amit ki kellett.

Hirtelen akkora röhögés jött át a szomszéd fülkéből, az osztálytársak kiabáltak át, hogy basszus menjünk már át és nézzünk ki az ablakukon (a mienk ugye el volt torlaszolva), átmentünk, és azt láttuk, hogy ilyen barna foltos ruhás emberek, mint a földből kikelt zombik, rohannak a vonat után hadonászva/kiabálva. Hát akkorát még életünkbe nem röhögtünk, egy egész fülke megtelt egy csapat fuldokolva nevető tinédzserrel. Jött a kalauz, nem értette a dolgot, csak annyit látott, hogy egy rakás hülyegyerek vihog a fülkében. Persze azóta 1000x megbántuk már a dolgot, mert azért a következmények mégsem voltak bekalkulálva.

2023. márc. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!