Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha depresszióssá...

Mit tegyek, ha depresszióssá tesz az, hogy öregszem?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, de most kezdem kicsit látni, hogy csúnyább a bőröm, mintha kicsit ráncosabb lenne, pedig ápolom. Látom, hogy a bőröm szárazabb, nem pedig normál, mint a 20-as éveimben.
2023. márc. 15. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nőlj fel.
2023. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én most 51 évesen kezdem ezt érezni.. De kezelhető a dolog.. Nem korai ez 32 évesen? 🙄
2023. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
én 19 évesen érzem ezt, kb 15 évesen kezdődött. nem értem minek élünk ha egyszer meghalunk
2023. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én 48 éves vagyok, de már 23 évesen is rosszul éltem meg az idő múlását. Volt egy időszak, mikor nem nagyon érdekelt, mert más fontosabb volt, de most alig merek belegondolni, hogy mennyi idős is vagyok. Mondjuk én férfi vagyok, és nem a külső öregedéstől félek a legjobban, hanem magától a ténytől hogy 48, te jó ég, és már lassan húzhatom le a rolót. Kérdező, te 32 évesen szerintem se kellene, hogy így érezz, de nem tudhatom hogy éled meg, és nőként azért más ha a régi szép hamvas 16-20-as éveid bőrére, és arcodra gondolsz vissza, és ahhoz méred a mostani külsődet.
2023. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Foglalkozz a gyerekeid nevelésével, akkor nincs kapacitás ilyen lényegteken baromságokra.
2023. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Fogadd el..nyugi senki sem fiatalodik :d én is szívesen lennék megint 20 éves..de 30 vagyok és ez van :/ innentől már ünnepli az ember ha egy évvel öregebb, hanem gyászolja :d
2023. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem éld boldogan az életed. Ne az elmúlt perceket számold, hanem az elkövetkezendőket.
2023. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Plasztikai sebesz helyrehoz. Meg a szabad levegon vegzett kocogas/futas!
2023. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!