Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne ragadja...

Mit csináljak, hogy ne ragadjak be mindig az “aranyos kislány” kategóriába?

Figyelt kérdés

Eleve az a típus vagyok sajnos, aki súlyos évekkel néz ki fiatalabbnak a koránál, ezért elsőre mindig tininek néznek az emberek, pedig már 20+ vagyok. Ennek sajnos megiszom a levét az ismerkedésnél is, mert a legtöbben nem potenciális partnert látnak bennem, hanem egy aranyos kislányt, annak ellenére, hogy a viselkedésem, megjelenésem a koromnak megfelelő.

Mit lehet ezzel kezdeni?



2023. márc. 17. 20:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%
Na, tegyél velem egy próbát.
2023. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem tudsz mit csinálni, nem valtoztathatod meg az osszes ember véleményét. Ha ez a benyomás rólad, akkor ez. Később még örülni fogsz az állatodnak, tovább, mint az elégedetlen időszaknak.


Aki alacsony, magas, kopasz, bibircsókos, stb. stb., az mit csináljon? Mindenkinek van ilyesmi az életében.

2023. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Ez a hét vicce, hogy egy huszonéves nő arra panaszkodik, hogy fiatalabbnak nézik a koránál.
2023. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez a helyzet.Az arcom semmit se öregedik az idő elteltével,de én ezt pozitívan fogom fel.Ha valóban nagyon gyerekes az arcod akkor a smink,öltözködés sokat segíthet ezen.
2023. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Vagy egy szemüveg is sokat "segíthet".
2023. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azt megtudhatom, miért a “hét vicce”?

2023. márc. 17. 22:40
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
Addig örülj, amíg fiatalabbnak nézel ki a korodnál. Belül viszont zavaró lehet, hogyha tudod magadról, hogy nem feltétlenül az a tipikus aranyos kislány vagy.
2023. márc. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Huuu én átérzem a problémádat, mert én is ilyen vagyok. Akik azt mondják örülj neki, látszik hogy nem tudják milyen az, amikor senki nem veszi komolyan őket. Nekem az kompenzálja a cuki külsőm, hogy temperamentumos és magabiztos vagyok, ráadásul kiemelkedő a szakterületemen, vagyis a viselkedésem nem éppen cuki. Így maximum első látásra tűnök komolytalannak.
2023. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Thunderfairy ***** válasza:
87%
Egy bizonyos kor után már fiatalabbnak akarnak kinézni az emberek a valódi koruknál. különösen a nők. Ezért kellene örülnőd ha fiatalabbnak nézel ki. Nem fog örökké tartani ez sem. Akkor majd mindent megteszel majd azért hogy fiatalabbnak lássanak.
2023. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!