Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem teljesen...

Csak szerintem teljesen felesleges ennyi közösségi oldalra regisztrálni?

Figyelt kérdés
22 éves fiatal vagyok, tehát nem bommer. De kiborít az amikor facen beszélek haverommal, aztán instán küld át valamit majd snapen elküld 1 értelmetlen képet,hogy meglegyen a napi streak. Csak szerintem értelmetlen egyszerre 3 platformon kommunikálni? Tudom-tudom akkor jöhet a kérdés minek van instám stb. Mert van olyan külföldi ismerősöm akivel ott beszélgetek. És tényleg csak az idegesít hogy ha valakivel 1 adott felületen beszélek akkor az miért írogat más felületen is, miért nem csak instán,facen stb folytatjuk a kommunikációt.

2023. márc. 18. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy fölösleges. De ha az ismerőseid eltérő platformokat használnak, akkor nem nagyon tudsz mit kezdeni a dologgal. Vagy megbeszéled velük, hogy akkor innentől csak X platformon beszéltek, vagy nem beszéltek.


Ez a napi streak is egy baromság, az égadta egy világon semmi értelme.

2023. márc. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Kérdés: "Csak szerintem teljesen felesleges ennyi közösségi oldalra regisztrálni?"


Utána meg leírod, hogy van facebookod, instád, snaped, stb., hogy tudj beszélni másokkal. LOL

2023. márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NTBS ***** válasza:
Igen felesleges.
2023. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én most töröltem a messengert. Mindenkinek mondtam, hogy két platform van, ott lehet keresni, de legjobb ha emailt írnak, ha gyíkjuk van. Sokkal több időm marad így.
2023. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vibert használom kommunikálásra, ott meg csak az tud írni, akinek megadtam a telefonszámom. Nem kell, hogy minden fisz-fas.z ismerős irkálgasson messengeren.
2023. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem használok.
2023. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pacsi, egyetértek. Nekem is jelenleg a FB elég, ott is csak a Messenger-t használom, mert nincs okitelóm, mert nem használnám ki úgysem.
2023. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!