Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vettem úgy észre hogy...

Csak én vettem úgy észre hogy itt a gyakorin ördögtől való a dohányzás?

Figyelt kérdés

De csak itt.

Ha van olyan kérdés hogy zavaró-e a dohányzás akár fiú akár lány kérdezi (de még felnőtt kategóriában is) 90% rámondja hogy kizáró ok.

Ennek ellenére én a való életben nem ezt tapasztalom, az ismerősi köreimben végzettségtől, korosztálytól, nemtől függetlenül elég sokan dohányoznak és van párjuk.

Én el sem tudom képzelni, hogy ne cigiznék, tudom a következményeit , ettől függetlenül szeretem csinálni. Ennek ellenére eddig csak nemdohányzó barátnőim voltak és mind kb. vagy lesz@rta, vagy mondott egy ejnye bejnyét, de fel sem merült, hogy emiatt ne jönnének velem össze, és soha nem is fogtam vissza magam, mellettük is dohányoztam.



2023. márc. 23. 14:48
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
66%

Miért, ki a fene akar összejönni egy potenciálisan leendő rákossal, aki pénzt öl abba, hogy a rák esélye növekedjen benne?

Aztán meg ápoljam is, meg tartsak ki mellette, mert jóban, rosszban, ugye?

Nem! az ilyen megérdemli a sorsát, és tartson ki mellette a halál!

2023. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
24%
Cigi nélkül is lehetsz rákos akár te is de sírj csak tovább 😚
2023. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
39%
Persze, hogy cigi nélkül is lehetek rákos! De nem fogok egy rakat pénzt költeni arra, hogy az esélyt növeljem, és nem tűrném ezt a páromtól se.
2023. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
74%
kérdező te valószínűleg még gyerek vagy. A felnőttek világában hendikeppel indul az, aki dohányzik. És nem csak párkapcsolatra vonatkozóan...
2023. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
74%

#12 legyél csak részeg gyorshajtó, mert önhibádon kívül is érhet baleset.

kb ennyire volt értelme annak, amit írsz

2023. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
69%

Nem, igazából teljesen más a kontextus.

Belepofázni abba, hogy ki mire költi a pénzét, dohányzik e vagy sem irritáló, mindenki legyen hiper egészséges és költse arra a szaros pénzét amire akarja de ne ugasson már bele másnak 😃

Ilyen embernek lennék a párja én szakitanam meg vele a kapcsolatot rögtön, hányinger.

2023. ápr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
22%

"Belepofázni abba, hogy ki mire költi a pénzét, dohányzik e vagy sem irritáló,"

Nem egészen. Egy önpusztító szenvedélybetegségre költeni számomra irritáló. Nem pazarlom olyanra az időmet, akivel nem tudom elképzelni a hosszútávú kapcsolatot, akár az összeköltözést. Ha összeköltözök valakivel, akkor némileg közös lesz a költségviselés, így megbeszélés tárgya, hogy mire mennyit költünk, mi fontos, mik a közös célok, értékrendek...


Tehát bocsi, nem fogok felesleges köröket lefutni, időt pazarolni, esélyt adni egy füstösszájúnak. És ezzel neki is szívességet teszek, mert nem hülyítem, és nem kényszerítem arra egy kapcsolatban, hogy változzon meg: legyen olyan, amilyen, és viselje a következményeit.

Jöjjön össze egy szintén bagóssal, bagózzák szét a lakást, bagózzák el a pénzüket, és költsék aztán idővel költsék gyógyszerre a maradékot.


De továbbra is tartom, hogy egyáltalán nem korrekt az sem, hogy az önkéntes hobbi majd kényszeres önpusztítók másoktól veszik el az esélyt a gyógyulástól. Na jó, ez a tisztelt kormányunk felelőssége is, akik lerohasztották az egészségügyet.

2023. ápr. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
24%

Akkor további jó irritáló érzést mert mindenki arra költi a pénzét amire akarja 😃

Hidd el ha ezt a szöveget épp eszű ember meghallja akkor visitva fog menekülni nem neked kell majd visszautasítani.

Cigitol nem feltétlen lesz egyébként beteg az illető aki használja, ha már ennyire buta vagy legalább ne okoskodj, dohányzás nélkül is lehet valaki súlyos beteg és nélküle is egészséges. Látom neked is jól letoltak a torkodon, hogy a cigi az rossz fujfuj 😂

2023. ápr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
34%

Azért egy házasságban azért ez nem egészen így megy. Egy kapcsolatban, egy házasságban felelősséggel tartoznak a felek egymás iránt. De ha valaki önmagáért sem vállal felelősséget és önpusztító életet él, akkor a másik felé hogyan vállalhatna.

Az anyagiak terén is ugyanez van. Példának okáért ha van egy közös cél, pl. hogy szeretnének egy lakást venni, akkor erre együtt kell takarékoskodni. De ha az egyik fél folyton elszórja a pénzt - mondván arra költi, amire akarja, takarékoskodjon a másik fél a lakásra, az nem korrekt.

2023. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
69%
Ha már házasság van akkor tudta a másik fél, hogy dohányzik az illető.
2023. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!