Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vettem úgy észre hogy...

Csak én vettem úgy észre hogy itt a gyakorin ördögtől való a dohányzás?

Figyelt kérdés

De csak itt.

Ha van olyan kérdés hogy zavaró-e a dohányzás akár fiú akár lány kérdezi (de még felnőtt kategóriában is) 90% rámondja hogy kizáró ok.

Ennek ellenére én a való életben nem ezt tapasztalom, az ismerősi köreimben végzettségtől, korosztálytól, nemtől függetlenül elég sokan dohányoznak és van párjuk.

Én el sem tudom képzelni, hogy ne cigiznék, tudom a következményeit , ettől függetlenül szeretem csinálni. Ennek ellenére eddig csak nemdohányzó barátnőim voltak és mind kb. vagy lesz@rta, vagy mondott egy ejnye bejnyét, de fel sem merült, hogy emiatt ne jönnének velem össze, és soha nem is fogtam vissza magam, mellettük is dohányoztam.



2023. márc. 23. 14:48
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Rengeteg kotekedes van egyébként, az, hogy kiemeltél egyet ami nem egyezik a te véleményeddel attól a többi is az marad 😃
2023. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Kérdező, mindig nagy balhé van ha dohányzás a téma 😃
2023. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
29%
A dohányosok mindig lesajnált emberek lesznek, méghozzá okkal. Tetszik vagy sem. És nemcsak a gyakorin, a való életben is.
2023. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%

Ennek örömére megyek elszivni egy cigit 😃

Személy szerint egyáltalán nem hat meg ha valaki lesajnál emiatt, inkább örülök neki, egy idiótával kevesebb.

Egyébként hozzátéve elég sok ember dohányzik biztos az összeset erdekli, hogy egy valaki Magyarország területén lesajnálja őket, szegénykék fogalmam sincs, hogy fogják ezt elviselni, meg én is. Na dehát ez van 😭

2023. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
"egyvalaki"
2023. ápr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
29%

#34 Felőlem öt szivart is szívhatsz egyszerre, azt hiszed, izgat? Konkrétan leszarom, és szerintem mindenki így van vele. Csak a költségvetésből remélem, egy fillért nem fognak rád költeni, ha bajod lesz (tudom, mert megtanultam tőled, hogy nem a cigitől lesz rákos valaki) :D


Szóval konkrétan leszarom, hogy TE mire költöd a pénzed, és hogyan pusztítod magad. Én arról beszélek, hogy ismerkedésnél számomra ez kizáró ok, és nem mellesleg egy bagózó közelébe se maradnék, mert büdös. Ahogy te se biztos, hogy jó szívvel ülsz olyan mellé, aki összefosta magát, és csak üldögél a szarjában, sőt még élvezi is, és keni röhögve az arcára, függetlenül attól, hogy a szar aztán még az én tudtommal se fokozza a rák esélyét. ;)


Ami pedig a másik kérdést illeti, szerencsére nagyon csökken a bagózók száma: az átkosban kb. mindenki bagózott, most már egyre kevesebben. Remélhetőleg ez a tendencia csak folytatódni fog.


Jó bagózást! Egészségedre! :D

2023. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
53%

Dehogynem fognak rám költeni, emiatt ne aggódj 😃

Dohányzást összekeverni azzal ha valaki befosik megint elég unintelligens megnyilvánulás. Tüdőrák kialakulhat dohányzástól is így van, de nem mindegyik lesz rákos/más betegség azért mert cigizik, anélkül is kialakulhat simán, olvass utána előtted az internet ezen lehetősége.

Őszintén, én nem tartom számon mennyi ember dohányzik de úgy látom te igen, elég végigmenni egy nagy városban az utcán és rengeteg cigizo személy jön majd szembe veled. Mind tüdőrákos lesz 100% 🥱

2023. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
53%
Jaj és szivart nem szívok azt pont nem szeretem :(
2023. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
53%
37-es, te amúgy mennyi idős vagy? :D
2023. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
69%
A női lábfejek iránt rajongó férfiak is le vannak sz@rozva ezerrel.🤣🤣🤣🤣🤣
2023. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!