Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vettem úgy észre hogy...

Csak én vettem úgy észre hogy itt a gyakorin ördögtől való a dohányzás?

Figyelt kérdés

De csak itt.

Ha van olyan kérdés hogy zavaró-e a dohányzás akár fiú akár lány kérdezi (de még felnőtt kategóriában is) 90% rámondja hogy kizáró ok.

Ennek ellenére én a való életben nem ezt tapasztalom, az ismerősi köreimben végzettségtől, korosztálytól, nemtől függetlenül elég sokan dohányoznak és van párjuk.

Én el sem tudom képzelni, hogy ne cigiznék, tudom a következményeit , ettől függetlenül szeretem csinálni. Ennek ellenére eddig csak nemdohányzó barátnőim voltak és mind kb. vagy lesz@rta, vagy mondott egy ejnye bejnyét, de fel sem merült, hogy emiatt ne jönnének velem össze, és soha nem is fogtam vissza magam, mellettük is dohányoztam.



2023. márc. 23. 14:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen lényegtelen mennyi idős vagyok szerintem 😃
2023. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
50%
biztos voltam benne, hogy nem vállalod fel :D
2023. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
37%

Hú, végre eljutottunk oda, hogy a dohányzás okozhat rákot! :D Én se mondtam sehol hogy minden egyes bagós rákos lesz, de ha szerinted mégis, akkor idézd a hozzászólásom időpontjával együtt!


"Dohányzást összekeverni azzal ha valaki befosik megint elég unintelligens megnyilvánulás."

Nem összekevertem, hanem összehasonlítottam. Aki az összekeverést és az összehasonlítást ÖSSZEKEVERI, na látod, az tényleg unintelligens! :D


"Őszintén, én nem tartom számon mennyi ember dohányzik de úgy látom te igen, elég végigmenni egy nagy városban az utcán és rengeteg cigizo személy jön majd szembe veled."

Nem tartom olyan nagyon számon, de van tapasztalatom, tudom, hogy régen sokkal többen bagóztak, szinte mindenhol munkahelyen, étteremben, stb. lakásban, utcán, iskolában a tanár még az osztályteremben is...


Most már egyre kevésbé. Sok ismerősöm van, aki leszokott a dohányzásról.


"nagy városban az utcán és rengeteg cigizo személy jön majd szembe veled. Mind tüdőrákos lesz 100% 🥱"

Ezzel kisütötted az agyamat! :D


Részemről lezárva ez az "értelmes vita".

2023. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
30%

“Aki az összekeverést és az összehasonlítást ÖSSZEKEVERI, na látod, az tényleg unintelligens! :D”


ZSENIÁLIS :D

2023. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem pedig még mindig arra költi mindenki a pénzét amire akarja és azt csinál amit akar, ha dohányozni akar akkor egészségére.

De jó szar lehet egyébként ezen duhongeni, hogy valaki cigizik, ennél nagyobb baj ne érjen 😃

2023. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!