Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vettem úgy észre hogy...

Csak én vettem úgy észre hogy itt a gyakorin ördögtől való a dohányzás?

Figyelt kérdés

De csak itt.

Ha van olyan kérdés hogy zavaró-e a dohányzás akár fiú akár lány kérdezi (de még felnőtt kategóriában is) 90% rámondja hogy kizáró ok.

Ennek ellenére én a való életben nem ezt tapasztalom, az ismerősi köreimben végzettségtől, korosztálytól, nemtől függetlenül elég sokan dohányoznak és van párjuk.

Én el sem tudom képzelni, hogy ne cigiznék, tudom a következményeit , ettől függetlenül szeretem csinálni. Ennek ellenére eddig csak nemdohányzó barátnőim voltak és mind kb. vagy lesz@rta, vagy mondott egy ejnye bejnyét, de fel sem merült, hogy emiatt ne jönnének velem össze, és soha nem is fogtam vissza magam, mellettük is dohányoztam.



2023. márc. 23. 14:48
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
22%

"Cigitol nem feltétlen lesz egyébként beteg az illető aki használja, ha már ennyire buta vagy legalább ne okoskodj, dohányzás nélkül is lehet valaki súlyos beteg és nélküle is egészséges. Látom neked is jól letoltak a torkodon, hogy a cigi az rossz fujfuj 😂"


Igazad van, beátom. A rákot a láncdohányos is megelőzheti... pl. öngyilkossággal.

2023. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
12%

Rákos nem csak dohányzástól lehet valaki, olvass utána 😃

És nem mindegyik személy aki dohányzik lesz rákos. Mondom, ha buta vagy legalább csendben legyél buta.

2023. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
0%
aki szerint a cigi nem rossz, az vagy infantilis, vagy idióta, és biztos, hogy amúgy dohányzik.
2023. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
24%
Aki szerint meg rossz az foglalkozzon a saját dolgaval és nem kötelező cigizni
2023. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
73%
Volt egy kérdés, arra válaszoltunk, és indokoltunk. Ha nem tetszik, a válasz, az a te bajod, engem nem érdekel.
2023. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
24%
Mint mindenki más is, de a magukat okosnak gondoló emberek szoktak általában kotekedni esetleg a dohányzó személyekkel nem mintha érintené vagy köze lenne egyébként hozzá. Szomi, hogy nem lehet vita nélkül válaszolni egy kérdésre
2023. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
23%
Ha megkérdezik, hogy járnál-e dohányossal és nemmel felelsz, az kötekedés? xD
2023. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem is erre írtam 😃
2023. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
73%

én személy szerint kötekedést, meg személyeskedést csak egyet láttam (lásd lent), és annak színvonala mindent el is árul a hozzászólóról.


"Akkor további jó irritáló érzést mert mindenki arra költi a pénzét amire akarja 😃

Hidd el ha ezt a szöveget épp eszű ember meghallja akkor visitva fog menekülni nem neked kell majd visszautasítani.

Cigitol nem feltétlen lesz egyébként beteg az illető aki használja, ha már ennyire buta vagy legalább ne okoskodj, dohányzás nélkül is lehet valaki súlyos beteg és nélküle is egészséges. Látom neked is jól letoltak a torkodon, hogy a cigi az rossz fujfuj 😂"

2023. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Látom sikerült nagy balhét generalni ebből bár szóltak az elején xddddd
2023. ápr. 3. 19:54
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!