Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok mi miatt...

Lányok, nálatok mi miatt kerül be egy fiú a barátzónába?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert engem egyre jobban kezd zavarni, hogy az életem során volt egy-két ilyen esetem, ahol a lányok úgy tekintettek rám, mintha mondjuk a tesójuk lettem volna, és manapság is előfordul, hogy ebben a zónában ragadok sajnos.
2023. márc. 24. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert NINCS kémia. Hiába kedves, rendes, okos stb, de nem tetszett meg. Nincs ami beindít vele kapcsolatban. Nem érzek semmi pluszt.
2023. márc. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Nálam ha kevés kémia van, az is friendzone. Csak olyanokat választok akiktől elájulok.
2023. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nincs olyan, hogy friendzone. A csaj vagy akar veled kavarni vagy nem.
2023. márc. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Én akartam az első lenni, de helyette a harmadik leszek. Legalább erősödik az egyértelmű 😅


Ha nincs kémia, akkor a fejed tetejére is állhatsz lábbal tapsolni, nem fogsz tetszeni. És ez teljesen rendben vagy. Emberileg ettől még tarthatnak értékesnek.

2023. márc. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan már rég nem ezen a szinten vagyok, de én is voltam kamasz, fiatal felnőtt és azért volt, amit az egyes írt, nem volt meg a kémia, a szikra, de én viszont hozzáteszem azt is, hogy a hiúságomnak jó volt, hogy azért ott volt, odavolt értem, ezért maradt barátzónában. Ezt én nem szégyellem, bevallom. Nem voltam szentfazék.

Persze ma már abszolút nincs így, ha valaki nem, akkor sehogy sem. Mert úgy a jó és a fair mindenkinek.

2023. márc. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem pasis, nem férfi, nem vonz. Csak szimpla ember a szememben. Valszeg tényleg a kémia hiánya miatt van.
2023. márc. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Ronda/dagadt/alacsony/anyja vasarol be neki/anyja veszi a ruhait/nem tudja ,mennyi a csekken feladott aram /gazszamlaja/ gyulekezetbe/templomba jar
2023. márc. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Fogalmam sincs ez milyen alapon működik, én sem tudom. Ha valaki megtetszik, akkor az csak úgy megtörténik, nem írok listát hogy X-nek ezek az előnyei Y-nak meg ezek, akkor tetsszen inkább X. Ha valakivel ez nem történik meg, akkor marad barát, és az istennek se tudja belőlem kicsikarni hogy belezúgjak. Tapasztalat.
2023. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem kezdtem el érzéseket táplálni felé, mert azt hittem csak barátkozni akar. Pedig alakukhatott volna máshogy is talán. Nem biztos, mert sosem álltam hozzá ilyen szándékkal, de ha flörtölt volna és egyértelművé tette volna a szándékait, akkor lehet másképp alakul. Évek (!!) után előhozakodni azzal, hogy "ja amúgy én szerelmes vagyok" nagyon nincs rendben. 3 komolyabb esetem volt ilyennel, ebből az egyik esetében 100%-ban a srác volt a hibás szerintem. (Barátok voltunk, egymásnak beszéltünk a "kiszemeltjeinkről", neki pl a legjobb barátnőm tetszett, együtt jártunk szórakkozni stb. A semmiből jött a vallomása. Mikor visszautasítottam -kedvesen- akkor meg mindennek elhordott.) Egy másik esetében vállalom a felelősségem, mert észrevehettem volna a jeleket. Bevallom, nem akartam észrevenni, de ő meg nem volt egyértelmű.


Olyan párt keress, aki tényleg kell, ne csak azt, akivel "hmm egész jófej, jóban vagyunk, nem néz ki rosszul..".


Ha találsz ilyet, akkor meg legyél határozott, de figyelj arra, hogy ő hol tart érzelmileg veled kapcsolatban. (Pl visszaflörtöl-e) És ne halogasd a randimeghívást. Legfeljebb nemet mond. Nem gáz, akkor keresel mást. Ennyi

2023. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!