Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma milyen pozitív élmény ért...

Ma milyen pozitív élmény ért titeket?

Figyelt kérdés
Ma meghallgattam a Venom Prison Samsara című albumát, és konkrétan libabőrös lettem a gyönyörtől, mert ez a zene aztán tényleg olyan, hogy letépi az ember fejét, de közben mégis pozitív hatást tud elérni. Nálam ez volt a mai nap legpozitívabb élménye.

2023. márc. 25. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%
Szólhattatok volna, hogy csak a zenei élmények lehetnek pozitívak, akkor nem válaszolok...
2023. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Találtam egy (számomra) nagyon érdekes sorozatot (School Spirits), ahol a történettel is elégedett vagyok, illetve a színészi játékkal is, meg nagyon tetszik a nyelvezete is. Régen kötött le utoljára ennyire sorozat.
2023. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
#11 nem éppen túl vidám az aktuális világ, szerintem nem csoda ha sokan a zenéből nyernek egy kis életkedvet, jó érzést. A legutóbbi pozitív élményem nekem is az hogy rátaláltam egy jó kis mixre a youtubeon.
2023. márc. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
#13: Nem az a baj, hanem hogy más nem lehet pozitív a vélemények alapján.
2023. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

11-es: nézd végig az értékeléseket, gyakorlatilag nincs zenés vélemény, és a legtöbb mégis pozitívan van értékelve.

Nem tudom, melyik volt a te véleményed, de garantáltan nem azért pontozták le, mert nem zene

2023. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam a családtagjaimmal.

Itt valakivel beszélgetek hosszabb ideje.

Közben kitakarítottam, állást tudtam keresni (munkahelyváltás a cél).

2023. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!