Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert kuldott szo nelkul egy...

Miert kuldott szo nelkul egy olyan kepet amikor baratnoje is van?

Figyelt kérdés
Ismeretlen csavo, aki kovet instan ma reggel ugy gondolta kuld egy olyan kepet amit sajnos megnyitottam mert naiv vagyok. Kozbe meg van baratnoje. Ha nem lenne akkor se kuldjon de igy meg plane ne. Ezeknek mi bajuk? Miert jo ez nekik. Rairtam a baratnojere de azt meg nem erdekli, annyit irt h komoly. Semmi kosz vagy barmi. Miert ilyenek az emberek mar? Van egy olyan erzesem h senki nem hisz az igaz szerelemben, mindenki csak bszni akar es ennyi. Perverzek legyszives ne a valaszol alatt eljetek ki magatokat, menjetek inkabb valami elmegyogyba koszi🙃.
2023. ápr. 11. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkik, de tényleg sokat csak azt akarják.

Ne foglalkozz vele. Ha nem is ismered, akkor szerintem az is felesleges, hogy követ.

2023. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Ki kell jelölni az ilyeneket, letiltani.

És te sem vagy százas, hogy ismeretlenül ráírogatsz a barátnőjére.

Nem kell kommunikálni idegenekkel - semmilyen formában.

Ha meg szükséged van csodálókra, köztük franc tudja milyen beteg állatokra, akkor úgy kell neked. :D


Kérdésedre a válasz: azért küldött képet, mert neki is szüksége van csodálókra. Szóval részben összeilletek, de látod, mi lehet mégis belőle, na.

2023. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat mar le van tiltva nyilvan. Es azert irtam ra a baratnojere, mert ha lenne baratom en is orulnek ha szolnanak ha a hatam mogott ilyeneket csinal. Gondoltam jo ha tud rola kivel van egyutt. De ugy tunik nem nagyon zavarja es ez eleg szomoru.
2023. ápr. 11. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve. Nem a te dolgod foglalkozni idegen emberek kapcsolatával. Főleg, hogy honnan tudod, mi lett belőle? Arra számítottál, hogy a csaj ott sírja el magát előtted?


Ne irkálj idegenekre semmilyen okból, ne fogadj idegentől üzit, ne építs hidat a kommunikációhoz (ne legyen követőd idegen) - ha nem így teszel, akkor ez van.

2023. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Én is örülnék, nyugi. Főleg hogy normális vagyok, nem egy féltékenykedő idegbeteg p*csa, szóval eszembe nem jutna a párom telefonjában kutakodni, vagy állandóan kérdezgetni hogy "és most kivel beszélsz???" Szóval ha ilyet csinálna, meg se tudnám, hacsak nem épp fotózás közben nyitnék rá. Maradj ilyen, én azt tudom mondani. Vannak normális srácok is, bármennyire is próbálják az ilyenek elhitetni velünk az ellenkezőjét.
2023. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3: Te szóltál. Ennyi tudsz tenni. A többi nem a te dolgod. Én is örülnék neki egyébként.

De nem tudhatod, hogy mi van a háttérben. Lehet, hogy a lány már tudott róla, mert másoknak is küld rendszeresen a barátja. Lehet, hogy korábban sokan próbáltak ártani a kapcsolatuknak és most már nem hisz el semmit, akkor se ha igaz.

De az is lehet, hogy nagyon is bántja a dolog, csak neked nem akarta mondani, mert végül is te idegen vagy számára.

2023. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!