Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha csak az alábbi két választá...

Ha csak az alábbi két választásod lenne csak az életed "megoldását" illetően: - öngyilkos leszel - elindulsz egy hátizsákkal, ruhákkal, de pénz nélkül, hajléktalanként, nem tudod merre és hogyan is tovább... Te melyiket választanád?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 22:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5%

#9 a nehéz munka a NŐK DOLGA!!! ők akarták az egyenlőséget, igenis vállalják a következményeket!

én hívő muszlimként teljes mértékben elitélem a női emancipációt, tehát a genderpropagandát.

2023. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen a második lehetőséget választanám.
2023. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
11-es, rádjött a híg agymenés? Nem tudtam, hogy a sz€r így is elönthet egy embert. :/
2023. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

#11, mi van? :D Hogy jönnek ide a te személyes nézeteid? Azért írtam, hogy ha férfi, akkor ilyen lehetősége is van, mert attól még, hogy neked szimpatikus egy női segédmunkás, az építőipari munkáltatók nagy része szemberöhögne egy nőt, ha erre a munkára jelentkezne.

Kérdező az jutott még eszembe, hogy ha egy minimális pénzt össze tudnál gyűjteni, akkor munkásszállón is lakhatnál, bármilyen munkát is végzel. 1000-2000 Ft/nap árban már vannak ilyen szállások, igaz több ágyas szobában, de az öngyilkosságnál ezerszer jobb.

2023. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat..még úgy is, hogy legszívesebben most meghalnék..de ez valahogy értelmet és izgalmat adna az életemnek. Kíváncsi lennék, mire vagyok képes...
2023. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező ne legyél öngyilkos.most itt van a nyár, vendéglátásban is egy csomó olyan munka van ami ad szállást(mosogató,takarítás,építőipar stb) Facebookon csoportokban sok ilyen lehetőség van,én is ilyen munkát keres ami ad szállást hogy letudjak itthonról lépni.ne add fel.
2023. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%
A második. Először összeszednék valami kóbor kutyát legyen társaságom, azzal könnyebb folytatni, persze kajából is többet kér, de addig is ellátta magát, ha már van az embernek valamije amivel foglalkoznia kell sokkal inkább akar életben maradni.
2023. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!