Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy pasi azt mondja egy...

Ha egy pasi azt mondja egy nőnek hogy te aztán megéred a pénzed az mit jelent? Jelentheti h.csípkelődik és tetszem neki?

Figyelt kérdés

#pasi #pénz #Megéred
2023. ápr. 14. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem forum te xyz 😂

Megint te vagy az a 30 éves csaj aki egy tizen éves szintjén van? Mert hasonló a stílus.

Ha lenne egy kicsike sütni valód akkor rájöhetnél magadtól is hogy mit jelent. Ezen az oldalon már kajakra ennyi analfabéta ember van? Amúgy “ráguglizol” erre a mondásra, biztosan találsz a jelentésére választ.

2023. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Lehet van butább, zagyvább kérdés, de ha belegondolsz és kicsit visszafordítod, akkor kb így néz ki a kérdésed: "reggel azt mondta nekem a boltos, hogy b.sszam meg! Vajon miért mondta? Mit jelenthet?" Mivel te sem tudsz semmit a sztoriról és a beszélgetésről nem tudnál normális választ adni rá... Lehet azért mondta mert elloptam valamit, lehet azért mert nem állítottam meg a tolvajt, aki a szemem előtt lopott el valamit, lehet vásàroltam 30eért és 5 ft-osokban fizettem ki... Fogalmad sincs róla, mivel nem írtam semmi egyéb információt. Remélem így már megérted a fentebbi válaszokat.
2023. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te aztán megéred a pénzed..
2023. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13#!

KO!

👍

2023. ápr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
A legtöbb tahónak fingja sincs, miket összehord sokszor.
2023. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%

15

De az még nagyobb baj, ha a hölgyemény annyira analfabéta, hogy ilyenekkel kavar és még a hülye dumát sem érti amit elé köpnek. Az ilyenhez ilyen való. 2 tudatlan, ha egymásra talál akkor az lessz a legeslegboldogabb párkapcsolat a világon. :)

2023. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jogging és kőbányai forever
2023. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!