Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viselitek, hogy néhány...

Hogy viselitek, hogy néhány nap alatt több eső esett (most is esik), mint általában 2 hónap alatt? Mit szóltok ehhez a borzalmasan sok csapadékhoz, a jó idő teljes hiányához és depresszív időhöz?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 18:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%

Miota olyan vizhatlan sportdzsekim van, amibe nem izzadok bele, meg vizhatlan nadragom (szinten hasonlokepp), ha kell varosban felveszem, ha nem esernyos tipeges lesz, es igy jo.

Az esos ido almosit, ezert tobb kavet iszom, nekem szabad.

Es igazabol csodaszep idoben szoktam depi lenni, ha nincs kivel hova mit, es ugy erzem, mindenrol lemaradok.

2023. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten feldob. Imádom az eső hangját, az illatát (főleg, amikor kellemesen erős), illetve, ha mellé énekelnek a madarak; ez az egész megnyugtatóan hat rám. A szitálást/szitáló esőt viszont én sem szeretem.
2023. ápr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%
Ez akkor lenne baj ha ha februártól folyamatosan heti 3 - 4 komoly zápor lett volna orszagosan . 2010ig az volt a normál hogy oktober beborul hűs esős, november hideg és napokig esett. A december január fagyok hó és február enyhül . Napot ősztől tavaszig szinte nem látott senki .Nyaron ha felszökótt 30 cfok felé akkor kialakult egy vihar lecsapta vagy estig lehűlt , nem voltak 20 cfokos hajnalok sem kiszáradás mint ami megy 5-7 éve .
2023. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
Ez mikor volt? Nem zavar.
2023. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
Jó lesz ez akkor, amikor fel lehet merni a kutakból...
2023. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem a csapadékmennyiséggel volt gondom, hanem azzal, hogy itt, a környéken össze-vissza esett, nem egyhuzamban, hanem kisebb-nagyobb szünetekkel. Kinézek az ablakon, csak a sarki SPAR-ba megyek, nem esik az eső, nincsenek is nagyon durva esőfelhők, kimegyek a SPAR-ból, már csöpög...
2023. ápr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!