Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Árpádina névről mi a véleménye...

Árpádina névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz. A Dina becézés pl kifejezetten menő. De én például raknék még azért mögé valami lágyabb, finomabb második keresztnevet, ami még finomít, nőiesít rajta. De amúgy szóval tetszik; csak legyen még mögötte valami kis finomabb; kevésbé erőteljes.


Pl Dalma, Odett, Laretta, Ninetta, Linett, Kamilla, Klaudia, Mónika, Katabella (ezt most fejlesztettem ki:) [Előbb eredetileg nem írtam mögé a végére mégegy a-betűt , de úgy túlzottan hasonlított egy ilyen súlyzós golyóhoz, a ketllbellhez. :)) ), Katalinda (ezt meg pár napja, nem tom, létezik-e már. :):) ), Lilla, Olívia, Jusztínia, Melina, Orsolya, Valentina, Szimonetta, Laura, Noémia, Norella, Noella, Noellina, Diána, Debóra, Xénia, Leonetta, Leona, Csenge, Friderika, Tatjána, Ildikó, Matilda, Eleonóra, Zita, Szofianna, Edina, Emerita, Melitta, Gabriella, Zsófia, Rebeka, Bernadett, Bettina, Jolanda, Paulina, Norina, Norabella, Csilla, Marianna, Marina, Arianna, Flóra, Loretta, Lorena, Amarilla, Amanda, Alina, Otília, Júlia, Etelka, Anikó, Vivien, Bianka, Hajnalka, Donatella, Níla, Regina, Emese, Linda, Dorina, Nikoletta, Viktória, Mirella, Mirabella, Ágota, Miléna, Miriam, Vanessza, Vrinda,

2023. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint a Norberta, Marcella, Zoltána, Roberta és társai. A szülők fiút vártak, de lány lett vagy képtelenek voltak női nevet választani. Ismertem egy csajt Daniella Zoltána névvel, ott születéskor derült csak ki, hogy kislány és nem kisfiú.
2023. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Dina.

Szokatlan, mivel egy ősmagyar név európaias jellegű becézése.

Árpádina amúgy szép név.

2023. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Egy karakán nő lehet, mint ő:


[link]

2023. szept. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!