Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa lenne csak úgy bejelöln...

Furcsa lenne csak úgy bejelölni az illetőt?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú szaktársam az egyetemről. Tudja hogy hívnak és többször is beszéltünk már. Ő eddig még nem jelölt be azon gondolkodtam hogy én meglépném ezt csak nem akarom hogy ugy tűnjön neki mintha lenyomoztam volna.

2023. ápr. 21. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben nem furcsa. Hajrá.
2023. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be nyugodtan. Hiheti, hogy simán feldobta neked a facebook. De ez amúgy se számít "lenyomozásnak".
2023. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Do it!
2023. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csináld! Nem fura. Simán feldobhatná a fb, aztán te meglatod, rajossz hogy tényleg ismered aztán annyi.

Esetleg ha van vmi tárgy amiről tudsz tőle kérdezni, akkor még kombinálhatod azzal is, hogy bejelölöd és rairsz a kérdéssel. Ezzel beszélgetést is kezdeményeztél és a jelölés is indokolt.

2023. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Viszonylag ritkán Facebookozok, ha fellépek, mindig van 1-2 ismerősnek jelölésem a munkahelyemről. Van, akivel sosem beszéltünk, csak látásból ismerem, tudom, hogy ott dolgozik, őket is vissza szoktam jelölni.

Egyetemista koromban random szaktársak gyakran bejelöltek, olyanok is, akikkel nem nagyon beszéltünk, csak mondjuk kihagytak egy órát, és megkerestek, hogy át tudnám-e küldeni, mit vettünk. Sosem tartottam furának. Szerintem jelöld nyugodtan, pláne ha már beszéltetek és szeretnél ismerkedni vagy barátkozni vele.

2023. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!